Nietrzeźwy przyjechał na przesłuchanie. Tłumaczył, że wypił piwo

Nietrzeźwy mieszkaniec Poniatowej przyjechał na przesłuchanie do komendy. Jak się okazało, 53-latek miał w organizmie promil alkoholu.

Policjanci wezwali na przesłuchanie 53-latka z gminy Poniatowa. Wczoraj mężczyzna przyjechał samochodem marki Volkswagen i stawił się w budynku komendy w Poniatowej.

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w trakcie potwierdzania jego tożsamości policjant wyczuł od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 53-latek przyjechał pojazdem mając w organizmie promil alkoholu.

Mężczyzna zapytany o to, czy spożywał alkohol oświadczył, że pił piwo po czym przejechał na policję bo miał wezwanie. Teraz 53-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. Policja)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Już się bałem, że przyjechał rowerem. A on tylko samochodem. Ciekawe ile wyrzeczeń go kosztowało to zbicie alkoholu do prawie trzeźwości? Mało mu zabrakło. Tylko jeszcze kilka godzin niepicia.

 2. Nagłówek winien brzmieć:
  „Jechał samochodem. Teraz grożą mu 2 lata.”

 3. Rozum mu piwo wyplukało

 4. No i w takich przypadkach powinno być skierowanie do lekarza, który orzeka „problem z alkoholem/alkoholizm”, zabierane są kwity, i kierowany jest na leczenie.

 5. Jak mozecie tak od razu oskarzac czlowieka skoro nawet go nie znacie. Moze to dobry ojciec i dziadek. Napewno nic nie pil tylko najadl sie jablek w ilosciach przemyslowych i doszlo do fermentacji. Nastepnym razem pomyslcie zanim obrzucicie kogos blotem. A moze wsrod Ludzi Obornikiem Pachnacych istnieje przesad zeby na trzezwo za kierownice sie nie siada

 6. Znam tego gościa.Bardzo pomocny i wrażliwy z niego facet. Nie usprawiedliwiam go,ale na Boga, nie oceniajcie z góry człowieka, którego nie znacie i o którym nic nie wiecie. Od tego są sądy, a nie domorosłe internetowe trolle. Pisanie głupich, złośliwych komentarzy najwyraźniej przynosi wam chwilową satysfakcje, a komuś może mocno nadszarpnąć psychikę. Być może czytają to dzieci i rodzina. Pomyślcie o tym, zanim napiszecie przykry komentarz.

  • W takim razie z rodzina tego pana tez jest cos nie tak skoro pozwala mu jezdzic po pijaku. No chyba ze to on byl rano najtrzezwiejszy z calej rodziny to wtedy jest calkowicie usprawiedliwiony.

  • Ciekawe jak tam „nadszarpnięta” psychika tego dziecka którego rodzice zginęli w wypadku spowodowanym przez również pijanego kierowcę…
   „Pomyślcie o tym, zanim napiszecie przykry komentarz.” Niech ten twój „gość” pomyśli zanim wsiądzie za kierownicę po alkoholu.

 7. To dobry obywatel! Jak ktoś wcześniej pisał go zna i jest porządny. Do kościoła chodzi ,za kołnierz nie wylewa, na PiS glosuje więc na wsi jak najbardziej poważnie ma.
  Miasto tego nie rozumie. Życie na wsi jest inne.

  • To skąd gość w końcu jest.? Jest napisane,że „nietrzeźwy mieszkaniec Poniatowej ” Jest ze wsi czy z miasta ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!