Wtorek, 20 lutego 202420/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy nastolatek dachował renaultem, chciał uciec. Miał ponad 2 promile (zdjęcia)

W niedzielę rano w Dominowie pod Lublinem doszło do dachowania pojazdu osobowego. Jak się okazało autem kierował nietrzeźwy 18-latek, który nie posiada uprawnień.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 10.30 w miejscowości Dominów koło Lublina. Na przedłużeniu ul. Głuskiej, czyli drodze powiatowej prowadzącej do Chmiela, dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący renaultem 18-latek stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto dachowało. Kierowca wydostał się z rozbitego samochodu, a następnie zaczął uciekać pieszo. Szybko jednak został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obecnie policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, teraz udrożniono jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

18 komentarzy

  1. Spoko, tata kupi następną renówkę i młody będzie śmigał (niedziela 10.30 – może to jakiś ministrant?)

  2. Zapalenie otrzewnej

    Tak wyglada samochod bo dachowaniu? Szyby cale, urwany zderzak i lusterko? Renault powinno tego w reklamie uzyc!

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo