Pijana matka za kierownicą renaulta, w foteliku 3-letnia córka bez pasów

Wczoraj biłgorajscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kobietę kierującą pojazdem osobowym. Mieszkanka Biłgoraja mając niemal 1,5 promila przewoziła 3-letnią córkę w foteliku bez zapiętych pasów.

We wtorek po godzinie 14 na ul. Armii Krajowej w Biłgoraju policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki Renault. Za jego kierownicą siedziała 42-letnia mieszkanka Biłgoraja.

Mundurowi poczuli od kobiety woń alkoholu. Oprócz niej w pojeździe znajdowała się 3-letnia córka kierującej. Dziecko spało w foteliku bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W samochodzie znajdowały się puste butelki po alkoholu. Policjanci zatrzymali należący do kobiety blankiet prawa jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu, którym kierowała z uwagi na bark aktualnych badań technicznych. Jak się okazało, 42-latka miała w organizmie niemal 1,5 promila alkoholu.

Dziecko trafiło pod opiekę rodziny, zaś kwestię właściwego sprawowania obowiązków opiekuńczo-wychowawczych nad małoletnim dzieckiem przez nietrzeźwą matkę zbada Sąd Rodzinny. Kobieta odpowie również za jazdę w stanie nietrzeźwości.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Dziecko spało bo się oparów nawdychało.

  • bo to nie była matka lecz „madka”… 500+ się bawi… Dalej wspierajcie patologię a to, że efekty będą opłakane… a kogo to interesuje…? byle by jeszcze jedna kadencja przy korycie…

   • zgadzam się,a zaraz będzie na nas najazd i wyzwą nas od trolli,ale dalej niech yarek wspomaga patoli,to będą takie sytuacje

 2. Dzbanuszek miesiąca

 3. No to matka polka dała przykład właściwego wychowania… na jakiego człowieka wyrośnie takie dzieciątko od małego przymuszane do tolerowania alkoholu w rodzinie…
  Może będzie jakiś posłem sędzią, a nawet radnym (!)

 4. Biłgoraj to wylęgarnia pijaków za kierownicą, a kobiety wiodą prym i nie ważne ile mają lat i nie ważne jaki zawód wykonują – polityk, przedsiębiorca, robotnik czy rolnik itd. – co drugi chleje i siada za kierownicę. Jak czytam, że pijany kierowca to od razu mam na myśli Biłgoraj.

 5. Ło to so take pijusy w tem Byłgoraju?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online