Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

„Niepokoi nas wzrastająca liczba zgonów”. Radni powiatu krasnostawskiego apelują do lekarzy rodzinnych

Rada Powiatu w Krasnymstawie skierowała apel do lekarzy rodzinnych z terenu powiatu. Radni są zaniepokojeni ilością zgonów i apelują o realizowanie świadczeń w pełnym zakresie.

32 komentarze

 1. Najgorzej jest w tych przychodniach gdzie rządzą stare pielęgniarki…lekarz nie ma tam nic to powiedzenie…a chorzy i starzy ludzie stoją pod przychodniami i marzną…

  • „pielęgniarki rządzą w przychodniach” … aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahhahah/…!!!
   ech, o ciemny ludu…

 2. A co to za roznica czy Krasnystaw Lublin czy Warszawa
  Wszedzie lekarze sie zabarykadowali juz dawno temu i nie mozna dostac sie do przychodni .
  W czasie pandemii to nie do pomyslenia.

 3. Lekarze rodzinni i pielęgniarki!
  To jest po prostu nieuczciwe! Będziecie odpowiedzialni za ludzkie nieszczęścia. Zabarykadowaliście się, do ośrodka ludzi nie wpuszczacie, telefon ciągle zajęty (może po prostu słuchawka odłożona?), żyć nie umierać taka praca, pensja normalna, a po pracy wy i pielęgniarki chodzicie sobie po sklepach jakby nigdy nic!!!
  Nie wstyd wam?!!!

 4. Przecież w tym roku miał zacząć umierać wyż demograficzny, wiec to nie zaskoczenie,

 5. Lekarze ze szpitala w Krasnymstawie powinni zostać rozstrzelani. Zejście do pacjenta do karetki zajmuje im nawet 30 minut. Przez jednego z nich zmarł motocyklista w wakacje po wypadku bo nie raczyli mu udzielić pomocy i zmarł w trakcie drogi do Lublina. Wiele by jeszcze można o nich napisać ale prędzej czy później nie udzielą pomocy komuś kogo rodzina nie puści im tego płazem.

Wiadomości z info112