Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nieletni uciekinier schował się w pociągowej toalecie

W poniedziałek w jednym z pociągów jadących przez nasz region interweniowali sokiści, ponieważ jeden z podróżnych schował się w toalecie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 30 czerwca o godzinie o 14:30. Do funkcjonariuszy z Grupy Operacyjno – Interwencyjnej Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie, patrolujących pociąg relacji Bydgoszcz Główna – Lublin na odcinku Dęblin – Lublin, zgłosił się kierownik pociągu z prośbą o interwencję do podróżnego.

Według jego relacji wynikało, że młody człowiek zamknął się w toalecie i prawdopodobnie nie posiadał biletu.

-Na wezwanie funkcjonariuszy SOK podróżny wyszedł z toalety, okazał się nim chłopiec, który po krótkiej rozmowie przyznał się, że samowolnie oddalili się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie, co potwierdził powiadomiony telefonicznie wychowawca z Ośrodka – informuje Piotr Stefaniuk z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie.

Po przybyciu pociągu do stacji Lublin nieletni uciekinier został przekazany do VIII Komisariatu Policji w Lublinie, który prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

2014-07-01 06:52:17
(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. apostata zwyczajny

    W odległych czasach, kiedy Stany jeszcze nie były takie zjednoczone jak dziś, a ich koleje w budowie, istniał obyczaj (może okrutny, ale skuteczny), że złapanego gapowicza konduktor był zobowiązany wyrzucić z pędzącego pociągu na zbity pysk.
    Ale co Polska to i obyczaje inne.
    🙂

Z kraju