690 680 960

Nielegalny hazard na automatach. Wygrane wypłacane były z bankomatu w kryptowalucie BITCOIN (zdjęcia)

Podczas działań kontrolnych funkcjonariusze celno-skarbowi ujawnili w kilku miastach regionu nielegalne automaty do gier hazardowych. W jednym z lokali znajdował się nawet bankomat do wypłat w kryptowalucie BITCOIN.

Działania kontrolne ukierunkowane na walkę z nielegalnym hazardem prowadzone w listopadzie 2020 r. przez funkcjonariuszy Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku z Lublina przyniosły efekty w postaci 22 zatrzymanych urządzeń do gier hazardowych. Były to zarówno klasyczne automaty, jak również jednostki komputerowe.

W jednym z kontrolowanych lokali, w którym znajdowały się dwa stanowiska komputerowe, funkcjonariusze trafili na bankomat BITCOIN służący do wpłat i wypłat środków pieniężnych. Jak wykazały przeprowadzone na miejscu eksperymenty procesowe, rozgrywanie gier na komputerach możliwe było po wpłaceniu środków pieniężnych do bankomatu BITCOIN. Gracz otrzymywał w zamian kupon, który umożliwiał dostęp do gier hazardowych. Wygrane pieniądze wypłacane były z bankomatu BITCOIN.

Działania kontrolne w zakresie zwalczania nielegalnego hazardu prowadzone były m.in. w Lublinie, Dęblinie, Chełmie, Puławach i Opolu Lubelskim.

(fot. KAS)

5 komentarzy

 1. BOOM BTC to the MOON !!! Już jest na ATH 🙂

 2. bankomat BITCOIN ? Poprawna nazwa to bitomat

 3. BetFury kropka io i gracie do woli za Free

 4. Delirium z rana

  Charakter gier hazardowy, więc waluta już nieważna jaka do wypłaty.

 5. Już dawno powinni zamknąć te nielegalne punkty… jak chce zagrać to pykam online w gry od wazdana i tyle wszystko przynajmniej jest legalnie.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas