Nielegalne automaty i amfetamina (zdjęcia)

Nielegalne automaty do gier hazardowych oraz amfetaminę ujawnili policjanci w jednym z lokali na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Do sprawy zatrzymana została 48-letnia właścicielka lokalu.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą bialskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej skontrolowali jeden z lokali na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Policjanci mieli informację, że mogą tam być prowadzone gry hazardowe bez zezwolenia i koncesji.

Jak się na miejscu okazało, w lokalu znajdowały się dwa automaty służące do prowadzenia gier hazardowych. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili również 20 woreczków z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Oprócz tego mundurowi zabezpieczyli pieniądze.

Do sprawy zatrzymana została 48-letnia właścicielka lokalu. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności. Taką samą karą zagrożone jest posiadanie środków odurzających. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

3 komentarze

 1. jakby ałtomaty byly legalne to nie bylo by szarej strefy ale glupi rzad woli nie zarabiac z podatków a tak dorabiaja sie cwaniaki

  • Przecież są legalne automaty. Nawet w Międzyrzeczu będzie lada moment otwarty punkt. Rząd jest głupi to fakt, ale nie w tym temacie.

  • cwaniaki wolą na czarno bo podatków sie nie płaci a forsę ludzie przynoszą za nic

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7302zł 0.17%
  • GBP 4.8878zł -0.27%
  • EUR 4.4139zł 0.09%
  • CHF 4.0856zł -0.34%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Kino pod gwiazdami w Nowosiółkach
   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020