Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Niecodzienny gość z wizytą u małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie (zdjęcia)

Do małych pacjentów przebywających w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie przyszedł nietypowy gość. Dzieci miały okazję, aby spotkać się z jednym z bohaterów serii LEGO.

Niecodzienny gość odwiedził małych pacjentów z Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej, Neurologii Dziecięcej, I i II Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej i Rehabilitacji Neurologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dzieci miały okazję, aby spotkać się z jednym z bohaterów serii LEGO Ninjago.

Ninja Kai miał okazję porozmawiać z dziećmi, przybić z nimi piątkę i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Podczas odwiedzin przekazano książeczki, klocki LEGO i inne drobne prezenty dla małych pacjentów, aby w ten sposób choć trochę umilić im pobyt w szpitalu. Wizyta odbyła się z inicjatywy SKENDE, które przed rozpoczęciem eventu w Centrum Handlowym chciało odwiedzić dzieci z zaprzyjaźnionego szpitala i zrobić im niespodziankę.

To nie pierwsza wspólna akcja, którą SKENDE realizuje z myślą o małych pacjentach. Podczas pierwszej i drugiej fali Covid-19 SKENDE przez 2 mc zapewniało obiady dla rodziców dzieci przebywających na Oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej USD, aby w tym trudnym czasie mogli oni zostać w szpitalu ze swoimi pociechami. Wspólnie z IKEA zorganizowano także świąteczny koncert kolęd, a także wizytę maskotki Kici Koci. Akcje będą kontynuowane w przyszłości.

(fot. Materiały SKENDE/Natalia Wierzbicka)

11 komentarzy

  1. A na ile ninja wystawił fakturę? Bo stawiamdolary za orzechy że za darmo tego nie robił

  2. Milo 🙂

  3. Maurycy_spod_picy

    Od wyrazu „twarzy” po sugestywną, czerwoną łysinę coś wewnętrznie podpowiada mi, że conajmniej wątpliwe jest posyłanie takiej lalki do dziecięcego szpitala. I tylko nie piszcie, że się mi wszystko tylko z jednym kojarzy, bo tak nie jest. Klocek jest ochydny, do tego wygląda jak chodząca reklama zabawek dla dorosłych.

  4. Dlaczego straszą dzieci.

  5. Rydzyk się na to zgodził na promowanie nińdży wśród nieletnich?

Z kraju