Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Niebezpieczne gapiostwo. Pojechał z wężem do tankowania gazu

Zapominalski kierowca po zatankowaniu gazu nie odpiął węża tylko ruszył do przodu. Zorientował się, gdy usłyszał huk zrywanego przewodu.

Jeden z naszych czytelników, oczekując na stacji paliw na tankowanie, zarejestrował nietypową sytuację. Kierowca zapomniał odpiąć wąż od tankowania gazu i ruszył. Wąż został zerwany, na szczęście nie doszło do większych zniszczeń.

Jak ustaliliśmy na jednej ze stacji paliw, tego typu przypadki zdarzają się coraz częściej. –Po wprowadzeniu samoobsługi, klienci średnio raz w tygodniu zapominają o odpięciu węża po zatankowaniu pojazdu. Na szczęście dystrybutor jest tak skonstruowany, że mocniejsze szarpnięcie nim powoduje jego zerwanie – usłyszeliśmy od pracownika stacji.

Oficjalnie tego typu przypadek, nie powinien stworzyć bezpośredniego zagrożenia, jednak zdarzały się już sytuacje, że dochodziło do zapłonu. Na szczęście nie było przypadków wybuchu.

(wideo – nadesłane)
2015-03-11 19:09:57

20 komentarzy

 1. W przypadku tankowania benzyny czy oleju, jak klient przyjdzie do kasy to nie może zapłacić jeśli pistolet do tankowania nie jest odwieszony na miejsce. Wystarczy zrobić tak samo z pistoletem do tankowania gazu a problem zniknie. No chyba, że odjedzie bez płacenia i odpinania pistoletu 😉

 2. christo—Bo widzisz w tym zadupiu ludzie podnoszą , swoje ego przez dowartościowanie się takimi wpisami, wyzwiskami , To ich sposób na pokazanie że kimś są i coś znaczą. Ściana wschodnia zawsze pozostanie , ścianą wschodnią.

 3. Audi na gaz. co za obciach i wieś

 4. Na wsiach widzę nawet audi przerobią na gaz

  • DSA „typowy polaczek” temat o zapominalskim, a tu komentarz o marce auta. Swoją drogą zastanawiam się czym ty jeździsz – „klekotem, tico, a może mercedesem tatusia?

 5. Widać kto tankuje na podżędnych stacjach!!! Ja tankuje na Orlenie,Statoilu,Lotosie i takie rzeczy nigdy się nie zdarzają. Jak nie odłożysz pistoletu od gazu do dystrybutora to nie zapłacisz przy kasie!!!

  • Marny trolu to akurat BP.

  • No ale czy to by byl orlen czy kij wie co to przeciez on go nie probowal odlozyc tepaku po co wogole sie udzielasz odjechal bo akurat chcial zwolnic stanowisko i podjechac pod drzwi stacji i pojsc zaplacic zdarza sie w tym kraju jak sie ciagle mysli jak przezyc nastepny dzien ze ktos sie przez przypadek zagapi

 6. toi sa takie stacje gdzie tankuja wlasciciele pjazdu ?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo