690 680 960

Nie żyje pieszy potrącony przez BMW. 21-letni kierowca osadzony w areszcie

Wczoraj w miejscowości Trzydnik Mały doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje pieszy potrącony przez kierowcę BMW.

We wtorek po godzinie 19 w miejscowości Trzydnik Mały w powiecie kraśnickim doszło do wypadku z udziałem pieszego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez pojazd osobowy.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Policjanci ustalili wstępnie, że 21-latek kierujący pojazdem marki BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu i potrącił idącego prawidłowo poboczem drogi 25-letniego pieszego. Poszkodowany mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy 25-latek zmarł.

Miejsce, w którym doszło do potrącenia, znajduje się w terenie zabudowanym i dobrze oświetlonym. Biegły z zakresu ruchu drogowego na podstawie śladów i uszkodzeń samochodu wstępnie określił prędkość pojazdu na nie mniejszą niż 80 km/h. Młody kierowca BMW był trzeźwy. 21-latek trafił do policyjnego aresztu, będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

(fot. Policja Kraśnik)

45 komentarzy

 1. Jednego wiesniaka na jakiś czas mniej.

 2. Czyli zabójstwo z premedytacją akurat wybrał ich i świadomie zabił.Amen.

  • W dodatku bardzo sprytny ten młodziak. Wie, że za zabójstwo z użyciem samochodu dostanie najwyżej „zawiasy”.

 3. Znowu bmw… Na polskich drogach audi i bmw to postrach… Dzieci ulomne kupuja szpanuja i fik na drzewie slupie lub na pieszym… Maja prawko rpk dwa trzy i po 180km, h zapierniczaja… Po co

 4. jak zwykle bawarski szrot:-)

 5. jechałem wczoraj( jako pasażer) mocną piątką, z tych nowszych. kontrola trakcji ciągle w akcji na mokrym, tragedia. Tylko przedni napęd. Szkoda życia młodego gościa ( ofiary )i żal jego rodziny.

 6. moze sie temu panu cos zepsulo w tej bemce

 7. Młody miał BMW i chciał przykozaczyc, źle się to dla obu skończyło. Chłopak teraz będzie miał nad czym myśleć

 8. przykre współczuje rodzinie

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas