690 680 960

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez kabinę ciężarówki

Wczoraj w jednej z miejscowości w gminie Krasnystaw doszło do tragicznego w skutkach wypadku podczas rozładunku pojazdu ciężarowego. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez kabinę ciężarówki.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek na jednej z posesji w miejscowości Siennica Nadolna w powiecie krasnostawskim.

Policjanci ustalili wstępnie, że 61-latek podczas rozładowywania ziemi z samochodu ciężarowego wraz z naczepą został przygnieciony kabiną pojazdu. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Dokładne okoliczności zdarzenia oraz jego przebieg pod nadzorem prokuratury badają teraz krasnostawscy śledczy.

(fot. Policja Krasnystaw)

9 komentarzy

 1. no raczej bezpiecznie zaparkowany pojazd (z zaciągniętymi hamulcami, na równym terenie) nagle nie przewraca się o 90 stopni. tym bardziej, że ziemię wyładowuje się do tyłu, a nie w bok.
  BHP zawiodło, nie trzeba eksperta

 2. XYZ ty jesteś taki głupi czy udajesz? To, że wyładunek jest do tyłu nie znaczy, że pojazd nie przewróci się na bok. Ziemia może być wilgotna i z jednej strony skrzyni może się zsunąć a z drugie sięj przykleić, przy podnoszeniu nieszczęście gotowe.

  • widziałem w swoim życiu łącznie setki wywrotek podczas pracy i żadna się nawet nie zachwiała. nie wiem czy leczysz swoje jakieś kompleksy, czy na siłę szukasz problemu i usprawiedliwienia za „błąd w sztuce”. strach ci widelec podczas obiadu podać, bo tętnicę przebijesz jedząc

  • Nie masz pojęcia o robocie, a najgłośniej szczekasz. Ładunek, który może się zbrylać, tyczką się nakłuwa przed rozładunkiem, żeby rozbrylić. Masz tyle samo pojęcia jak ta ofiara z artykułu. Jesteś fizykiem czy jednak przygłupem? No, zaszczekaj jeszcze noblisto!

 3. I tu cię popieram drze RYJA choć w ogóle ma pustki pod sufitem……

 4. jacy spece od fizyki 🙂 wywrotka opróżniana na równym podłożu może się całkiem wywrócić na bok 😀 genialne! oddajcie pieniądze za publiczną edukację…

  • Lokalny gamoń a czasami i kierowca przewrotki

   Po pierwsze kto Ci powiedział że na równym terenie?
   Po drugie ziemia to specyficzny ładunek. Nasypana częściowo mokra a częściowo sucha przykleja się do podłogi i ściany.
   Po trzecie wystarczy załadować nie centrycznie a pod jedną stronę, do tego dochodzi nachylenie terenu na którym stoi naczepa.
   Po czwarte podczas podnoszenie skrzynia w zależności od długości podnosi się nawet ponad 10 metrów od poziomu gruntu a wystarczy mocny podmuch wiatru i pojazd leży.
   Po piąte i ostatnie, g..no się znasz na takiej robocie więc zamilcz po prostu i na darmo nie szczekaj…

   • Nawet żebyś jeszcze pięć podpunktów dopisał to tępa strzała i tak nie zrozumie, lubelak wie że jak na równym i do tyłu to sie nie przewróci. Ja bym jemu powiedział tak, to był zagubiony górnik z kopalni co wykopał tunel, zapomniał podsteplować korytarza i ziemia się zapadła pod nacickiem kół-taki wykształciuch uwierzy 🙂

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas