690 680 960

Nie zauważył nadjeżdżającego trolejbusu. Wyjechał wprost przed o wiele większy pojazd (zdjęcia)

Nikt nie odniósł obrażeń ciała w zderzeniu samochodu osobowego z trolejbusem komunikacji miejskiej, jaki miał miejsce dzisiaj rano w Lublinie. Kierowca forda wyjaśniał, że nie zauważył o wiele większego pojazdu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 8 na ul. Granitowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Agatową i Berylową zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i trolejbus. Na miejscu interweniował nadzór ruchu MPK.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Berylowej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu trolejbusowi, którego kierująca poruszała się w stronę ul. Jana Pawła II. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

7 komentarzy

 1. No i kolejny nie zauważył trolejbusu… ja nie wiem ale może powinni zweryfikować sposoby badania wzroku przy wykonywaniu badań przed kursem.

  • zdarza się nawet najlepszym

  • Przesiadł się do suw-a w deklu mu się poprzestawiało . Pewnie jak większość właścicieli takich aut wcinał się na wydrę strasząc gabarytem . Tym razem żle ocenił swoje możliwości , a ” gabaryt auta ” zrobił się gabarycikiem .

 2. Jak on takiego pojazdu nie widzi , to co on widzi?????

 3. Normalnie może nie widzieć …. a ktoś weryfikuje i bada choćby wzrok kierowców ? …nikt nie bada….możesz mieć zaćmę ,jaskrę itd ….i możesz śmigać autem ,bo masz prawo jazdy ,na które „zdałeś ” 5-10-25 lat temu ….to jest Polska ,kraj chorych , durnych i nie egzekwowalnych nakazów i przepisów …..

 4. Jedzie taki Bóg wie czym, wiezie jakiś plebs co go na samochód nie stać i jeszcze robi problemy kierowcy. Samochód to nie jest rower czy pieszy, że się może tak łatwo zatrzymać a kierowca może być chory, zmęczony. nie znać przepisów czy być ułomny.

 5. Żeny zobaczyć trzeba patrzyć. Jako że statystycznie z poręby żadko trolejbus jedzie to po co męczyć oczy?

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas