Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zachował bezpiecznej odległości, zderzyły się trzy pojazdy (zdjęcia)

Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego wypadku na drodze krajowej nr 17. Do szpitala przetransportowano trzy osoby.

W poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 17, w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny w powiecie krasnostawskim, doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Audi, 66-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny, najechał na poprzedzający go ciąg pojazdów, które zatrzymały się na jezdni w związku ze spowolnieniem ruchu.

Mężczyzna najpierw najechał na tył samochodu marki Volkswagen, ten z kolei uderzył w pojazd marki Ford.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala trafił 66-latek i pasażerka z audi oraz kierowca volkswagena.

Na całe szczęście nic poważnego nie stało się uczestnikom tego zdarzenia i doznali jedynie lekkich obrażeń ciała.

Jak wykazano badanie alkomatem kierujący samochodem audi był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Nie zachował bezpiecznej odległości, zderzyły się trzy pojazdy (zdjęcia)

Nie zachował bezpiecznej odległości, zderzyły się trzy pojazdy (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw)

5 komentarzy

 1. Dziadek z tych „szybkich, ale bezpiecznych”.

 2. Ja pokonuję trasę Lublin Lubartów niemal cały czas obecnie miałem przerwę miesięczną ale teraz ponownie zacznę ją pokonywać i wiem jedno ludzie nie zachowują bezpiecznej odległości.Na jezdni suchej jest to minimum dwa metry na jezdni mokrej już pięć metrów,a na jezdni zaśnieżonej 10 metrów ,a na oblodzonej 20 metrów odstępu 🙂 .Zamiast tych wartości jadą kompletnie na zderzak a gdy przyjdzie awaryjnie hamować jedzie jeden na drugiego efekt domina 🙂 .Raz jechałem do Lubartowa z Lublina i kląłem w kamienie ponieważ facet jechał za mną cały czas blisko mnie na zderzak myślę sobie co za jełop a jakby któryś zwolnił lub zaczął hamować to ja wyhamuję ale on już mi wjedzie w tyłek ja pie….olę .

 3. aŁdi jest pojazdem uprzywilejowanym i nikt kierowcy aŁdi nie będzie mówił ile ma zachować odstępu, ani tego czy może parkować na drodze pożarowej.

  • Janusz Spierdziel

   Tak a ponadto Ałdi to pojast pespieczny, taki, że moszna nim bespiecznie podruszofać nawet jeśli jest przeładowany i ciągnie za sobo pszyczepe rolniczo marki Autosan wypchano po brzegi wysłodkami.

 4. Tomasz2222 pisze:
  […] Na jezdni suchej jest to minimum dwa metry na jezdni mokrej już pięć metrów,a na jezdni zaśnieżonej 10 metrów ,a na oblodzonej 20 metrów odstępu […]

  O_o

  Na Boga! Przy jakiej prędkości?! 2 metry przy prędkościach na trasie? Doprecyzuj, bo Cię wezmą za wyrocznię! 😉

Z kraju