Nie wytrzymała i poprosiła o pomoc policjantów. Jej mąż odpowie za znęcanie się i produkcję alkoholu (zdjęcia)

Policjanci z Krasnobrodu zatrzymali mężczyznę, który odpowie za znęcanie się nad żoną. Co więcej, 56-latek produkował nielegalnie alkohol. Za wszystkie czyny będzie odpowiadał wkrótce przed sądem.

W miniony weekend policjanci z Krasnobrodu interweniowali na jednej z posesji w gminie Adamów. Kobieta poprosiła o pomoc mundurowych informując, że jej mąż będąc po alkoholu awanturuje się, wyzywa ją, poniża, krytykuje i wygania z domu. W czasie awantur dochodziło też do szarpania pokrzywdzonej i bicia po całym ciele.

Mundurowi pojawi się na miejscu i zatrzymali 56-latka podejrzanego o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W należących do niego pomieszczeniach gospodarczych policjanci odnaleźli aparaturę do domowej produkcji alkoholu, dwa 120 litrowe pojemniki z „zacierem” oraz dwie 10 litrowe drewniane beczki z gotowym już bimbrem. Nielegalny alkohol i akcesoria do jego produkcji zostały zabezpieczone.

We wtorek 56-latek usłyszał dwa prokuratorskie zarzuty, znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobą najbliższą oraz wytwarzania alkoholu etylowego bez wymaganego wpisu do rejestru producentów. Prokurator przychylił się do wniosku policjantów z Krasnobrodu i zdecydował o policyjnym dozorze wobec 56-latka, nałożył na podejrzanego także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia domu, w którym wspólnie mieszkali. Wkrótce sprawą mężczyzny zajmie się sąd.

(fot. Policja Zamość)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Jak na amatorskie urządzenia, są nawet, nawet… jakby ich nie „zabezpieczono” jeszcze nie jedną flaszeczkę przedniej jakości „whisky moon”, można by na niej wyprodukować

  • Każdy może sobie kupić destylatory na przykład DestylatoryMiedziane.pl tylko po co jak nie można „pędzić”

 2. Dyrdymałko 112 (słownie: sto dwunasty)

  Zaledwie przedwczoraj ktoś tu napisał, że taka denuncjacja to dobry sposób na pozbycie się ojca, męża lub kochanka, a już następna matka, żona lub kochanka z tego skorzystała.
  niechby mu chociaż tą aparaturę zostawili, miałby z czego alimenty płacić

 3. Och jacy obrońcy bezjajecznego patusa co odwagę wyskakiwać z łapami ma jedynie do dzieci i kobiet .Zapamiętajcie sobie dobrego męża żona nie zostawi ,dobrego męża żona nie wyrzuci .

  • Żadna żona, matka czy kochanka (niepotrzebne skreślić) za „chiny” nie pozbędzie się męża, czy kochanka jeśli ma on szansę robić za bankomat nawet jak od czasu do czasu dostanie w pysk.

  • Dobry, czyli zły w jej oczach, bo to mięczak po którym można jeździć. Zły, czyli dobry w ich oczach, bo pokazuje że jest silniejszy, czyli wartościowy i trzeba z nim być.

 4. Szkoda, ze w dzisiejszych czasach ludzie rozwiązują sprawy rodzinne dzwoniąc na policję, a przecież rodzina to rzecz święta! Każdy problem można rozwiązać za pomocą Różańca, można porozmawiać z kapłanem, wspólnotą ekumeniczną. Ja trzeźwość męża wymodliłam u Matki Bożej, a cierpienia ofiarowałam za grzeszników.

  • W takim razie oczekuj kuriera z przesyłką zawierającą aureolę (LED), oraz certyfikat nadający Ci prawa do używania tytułu świętej Anety 😆

 5. Dobra artystka z tej baby. Widać że nieźle ja ktoś podszkolil. Zresztą foto za prawo jak na podstawie podejrzeń! Można kogoś zamykać.

 6. Mam nadzieję że Policja SB będzie rozsądny i nieda się nabrać babie. Może Policja za wczasu to umorzy. Zadłuo ludzi twierdzi że baba ewidentnie go wyrabia chce się pozbyć z domu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja