Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie wyrobił się na rondzie, miał prawie 2 promile. Twierdził, że był po piwie

Wczoraj policjanci z Nałęczowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę opla. Mężczyzna nie wyrobił się na rondzie i uderzył w palisadę. 65-latek miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj w Piotrowicach w gm. Nałęczów w powiecie puławskim kierowca opla na rondzie nie wyrobił się, wypadł z drogi i uderzył w palisadę. Całe zdarzenie widział kierowca jednego z pojazdów znajdujących się w pobliżu i zaalarmował o wszystkim służby ratunkowe.

Na miejscu policjanci zastali na kierownicą opla 65-latka z gminy Markuszów. Swoje zachowanie, mężczyzna tłumaczył tym, że wypił tylko jedno piwo, bo następne dopiero sobie wiezie.

Wszystko jednak wskazuje na to, że nie było to „tylko jedno piwo” bowiem jak wykazało badanie, 65-latek miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Wkrótce mieszkaniec gminy Markuszów stanie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat oraz wysoka grzywna.

(fot. Policja)

5 komentarzy

 1. Jedno piwo …..i na pewno jeszcze napoje współistniejące ….odkażał się od wirusa

 2. No to gościu trochę przesadził z tym odkażaniem

 3. Wsiórski patol, do pierdla.

 4. Jest takie słowo, o pomponie przy pasie – „kutas”.
  Obciąć mu ten pompon i po sprawie.
  Bandytów, morderców nam nie potrzeba, Śpiewaków operowych TAK

 5. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  Cały czas jestem za tym, żeby do taryfikatora dopisano obligatoryjne „zabezpieczenie” pijusa w areszcie, gdzie na to co mu wkrótce grozi poczekał, aż dowolnej wysokości sąd raczy sie zająć jego przypadkiem.
  Bez względu na jego „sortową” i zawodową przynależność.
  Może strach przed utratą stanowiska, pracy, dochodów, tak z dnia na dzień, zrobiłby „swoje”.