Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Uszkodzonych zostało pięć aut, jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Pięć samochodów osobowych zostało uszkodzonych w zdarzeniu, jakie miało miejsce po południu w Trawnikach. Wstępnie ustalono, że kobieta z nissana nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 15 w Trawnikach w powiecie świdnickim. Na wysokości zakładu Nicols zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna ze Świdnika i Trawnik, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca nissanem kobieta jechała od strony torów i wykonywała manewr skrętu w lewo, na parking. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi, którego kierowca jechał z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. Wytrącony z toru jazdy volkswagen uderzył jeszcze w trzy zaparkowane obok auta.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażerkę nissana przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Lustro nie pomogło?

 2. Tak to jest niestety jak wiejskie fieje wypuszczają się dalej niż za granice własnego obejścia, a wszystko dlatego, że ogłady i obejścia vel obycia w owych fiejach za grosz. Później jak w powyższym artykule ☺️

 3. Znowu niedowidząca

 4. Jeżdżą tam jak święte krowy te ***

 5. artykuł sponsorowany przez zakłady Nicols.
  swoją drogą – coraz dziwniejsze te kampanie reklamowe robią…

 6. jakby nie zap….. passatem stówą to by nie rozwalił 5 aut

  • A Ty widziałeś wypadek przy stówie … pozatym od skrzyżowania do miejsca wypadku nie ma tylko drogi żeby rozbujać takie auto do sety .. chyba, że masz 5 litrów pod maską a ten Passat raczej tyle nie ma haha ….

 7. Kobieta ma zawsze pierwszeństwo.

  • Już jedna tłumaczyła się jak wjechała pod pociąg że maszynista zwolnił i trąbił, więc myślała że ją puszcza.

 8. Gdyby passata jechał z dozwoloną prędkością to by im się zderzaki połamały co najwyżej. Zderzenie przy 50km\h nie niszczy w takim stopniu samochodu; a tu są trzy nienadające się do użytku i dwa obite…

  • Nie filozuj jeden z drugim bo biegłym sądowym nie jesteś zeby wiedzieć jakie uderzenia i pod jakim kątem wpływają na rozkładanie siły uderzenia.

  • Proszę mamy tu eksperta który przez neta który wie kto ile jechał…. brawo brawo !

 9. Dresik w passerati nak****ał w terenie zabudowanym. Dobrze, że nikogo nie zabił.

 10. kobieta za kierownica

  jakie to ma znaczenie ile jechał? to ona skręcała więc powinna ustąpić, jeśli nie miała pewności czy przed nim zdąży to powinna poczekać chyba to jest jasne… myślę że za bardzo się tam nie rozpędził bo jechał od skrzyżowania.. i po co gadać że jakiś dres, albo bo to kobieta… Każdemu może się zdarzyć popełniła błąd źle oceniła sytuację i tyle

 11. Właśnie…kto nie wie co się tam wydarzyło może lepiej niech nie komentuje. Tak owszem wina jest po stronie kobiety. Ale wiem że chłopak bardzo szybko jechał. I zazwyczaj tak robił…. gdyby jechał normalnie byl by wstanie zahamować.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8359zł 1.04%
  • GBP 4.9195zł 0.89%
  • EUR 4.5055zł 0.57%
  • CHF 4.1902zł 0.82%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki