Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie udało się uratować życia 69-latka, który wyskoczył z budynku szpitala (foto)

Nie powiodła się reanimacja mężczyzny, który przed południem wyskoczył z tarasu szpitala przy ul. Jaczewskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności tragedii.

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia mężczyzny, który wyskoczył z budynku Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Jak już informowaliśmy, zdarzenie miało miejsce około godziny 11:45.

Jak nam przekazano, był to jeden z pacjentów oddziału chirurgii. Przebywał on w placówce od ubiegłego tygodnia. U mężczyzny zdiagnozowana została zaawansowana choroba nowotworowa. Z dotychczas ustalonych informacji wynika, że skoczył on z tarasu na piątym piętrze budynku.

Natychmiastowej pomocy udzielili mu pracownicy szpitala. W ciężkim stanie trafił on do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Tam pomimo długotrwałej resuscytacji krążeniowo – oddechowej nie udało się uratować jego życia. Ofiarą jest 69-letni mieszkaniec gminy Niemce.

(fot. nadesłane)

18 komentarzy

  1. W 2002 lub 2003 jak leżał mój ojciec to również na jego oczach z tego tarasu wyskoczył chory i spadł na schody. Powinno być jakieś zabezpieczenie na tym tarasie.

  2. Przykre, że i tu znajdują się ludzie z niedorozwojem mózgu, którzy muszą mieszać swoje wynaturzenia o charakterze politycznym do takich spraw.