Nie udało się uratować życia 69-latka, który wyskoczył z budynku szpitala (foto)

Nie powiodła się reanimacja mężczyzny, który przed południem wyskoczył z tarasu szpitala przy ul. Jaczewskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności tragedii.

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia mężczyzny, który wyskoczył z budynku Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Jak już informowaliśmy, zdarzenie miało miejsce około godziny 11:45.

Jak nam przekazano, był to jeden z pacjentów oddziału chirurgii. Przebywał on w placówce od ubiegłego tygodnia. U mężczyzny zdiagnozowana została zaawansowana choroba nowotworowa. Z dotychczas ustalonych informacji wynika, że skoczył on z tarasu na piątym piętrze budynku.

Natychmiastowej pomocy udzielili mu pracownicy szpitala. W ciężkim stanie trafił on do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Tam pomimo długotrwałej resuscytacji krążeniowo – oddechowej nie udało się uratować jego życia. Ofiarą jest 69-letni mieszkaniec gminy Niemce.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

18 komentarzy

  1. W 2002 lub 2003 jak leżał mój ojciec to również na jego oczach z tego tarasu wyskoczył chory i spadł na schody. Powinno być jakieś zabezpieczenie na tym tarasie.

  2. Przykre, że i tu znajdują się ludzie z niedorozwojem mózgu, którzy muszą mieszać swoje wynaturzenia o charakterze politycznym do takich spraw.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew