Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie udało się ugasić ognia gaśnicami. Interweniowali strażacy (zdjęcia)

W minioną sobotę na drodze krajowej nr 19 doszło do pożaru pojazdu osobowego. Początkowe próby gaszenia ognia gaśnicami nie przyniosły efektu, konieczna była więc interwencja strażaków.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 12 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Annówka w powiecie lubartowskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pojazdu osobowego. W rejonie zdarzenia interweniowali strażacy z Lubartowa, Kocka i Talczyna.

Po przybyciu na miejsce strażacy stwierdzili palący się samochód osobowy marki Ford. Kierujący opuścił pojazd przed przybyciem służb ratowniczych, wraz ze świadkami podjął próbę ugaszenia ognia przy użyciu gaśnic proszkowych, która nie przyniosła powodzenia.

W chwili dojazdu strażaków, pojazd w całości objęty był pożarem. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu prądu piany ciężkiej w natarciu na palący się samochód. Odłączono również instalację elektryczną oraz gazową, a następnie ugaszono pojazd. Podczas działań ruch na drodze był całkowicie zablokowany.

W pożarze nikt nie ucierpiał, trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

Nie udało się ugasić ognia gaśnicami. Interweniowali strażacy (zdjęcia)

Nie udało się ugasić ognia gaśnicami. Interweniowali strażacy (zdjęcia)

(fot. PSP Lubartów)

2 komentarze

  1. Juź w sobotę słyszałem w radiu kierowców wiadomość , a tu zonk , najszybsze wiadomosci 112.??

  2. Spalił się że wstydu

Z kraju