Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie przystoi tak przegrywać. Młodzi Motorowcy posyłają Lubliniankę na deski

Jeśli brać pod uwagę wyniki sparingów, to forma juniorów starszych Motoru Lublin wygląda bardzo obiecująco. W niedzielę młodzi Motorowcy wysoko ograli Lubliniankę. Po stronie żółto-biało-niebieskich nie wystąpił sprawdzany przedtem Adrian Kowalski, który udał się do Łodzi i niebawem ma zdecydować czy chce kontynuować karierę w miejscowym klubie, czy na Lubelszczyźnie. Natomiast zielono-biało-czerwoni przystąpili do meczu w składzie przetrzebionym kontuzjami, kilku graczy zabrakło też ze względu na wyjazdy czy sprawy osobiste. W zespole Grzegorza Białka nie pojawił się żaden nowy zawodnik testowany.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

17 komentarzy

 1. Wow, następny Real Madryt !

 2. Motorowcy – OMG !

 3. Spartakus Szarowola???? 🙂

 4. To niech Motór jeszcze wygra z Legią… Lubliniance (czy raczej wtedy „Unii”) się udało, to i te „orły i sokoły” nie powinny mieć problemu.
  Na deski to może posłać ktoś w meczu bokserskim… gdyby ktoś w Lubliniankę pompował takie pieniądze, jakie co roku pewien gość ze Świdnika pompuje w „Motór”, żeby kupić głosy „Groszka” i całego pozostałego ścierwa to już dawno bylibyśmy w drugiej (jak nie w pierwszej lidze).

 5. Jak przegrywa Motór,wtedy jest to tylko sparing.Jak wygra jest to wielkie zwycięstwo.

 6. dwa razy przeczytałem artykuł i dalej wyniku meczu nie poznałem 🙂

 7. A jaki był wynik bo czytam czytam i nic

 8. Posłali na deski to mecz bokserski był? Wyniku nie napisano czyli artykuł jakiś redaktorzyna na dotarciu pisał.

 9. Nie przystoi to seniorom walczącym o awans przegrywać 6-0 z Sołą Oświęcim. Tu za to osłabieni juniorzy Lublinianki przegrali w SPARINGU z juniorami Motoru, którzy grali w optymalnym składzie. Gdzie tu ta sensacja? Rozumu trzeba używać a nie tworzyć sensacje na siłę.