Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nie dostosowała prędkości i techniki jazdy. BMW z impetem uderzyło w drzewo (zdjęcia)

Jadąc drogą krajową nr 17 Lublin – Zamość straciła panowanie nad pojazdem. BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Policjanci postanowili zatrzymać kobiecie uprawnienia do kierowania pojazdami.

Policjanci ustalili już okoliczności sobotniego zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce przed godziną 13:00 w miejscowości Izbica w powiecie krasnostawskim. Jak już informowaliśmy, na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jan wyjaśnia mł. asp. Jolanta Babicz z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, 39 – letnia mieszkanka Lublina kierująca pojazdem marki BMW nie dostosowała prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze, wskutek czego zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Kobieta podróżowała wraz z pasażerką oraz 3 – letnim dzieckiem.

Wszystkie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie doznały one poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa. Policjanci ukarali ją mandatem, dodatkowo za stworzenie zagrożenia dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego, zatrzymali jej prawo jazdy.

Nie dostosowała prędkości i techniki jazdy. BMW z impetem uderzyło w drzewo (zdjęcia)

Nie dostosowała prędkości i techniki jazdy. BMW z impetem uderzyło w drzewo (zdjęcia)

(fot. policja, nadesłane Szymon)

24 komentarze

 1. A tego idiotę co palił gumę na obwodnicy Krasnegostawu w sobotę ok 16 już mają? Ślady jeo wyczynów jeszcze widać do dzisiaj

  • nie podszywaj się. kilka linijek wyżej masz komentarz pod tym nickiem – i na pewno nie twój. wiem, bo sam go pisałem, więc w swoim nicku mógłbyś coś zmienić…

 2. 2 kundle, bachor i 2 baby co narobiły w gacie – wali jak z ……… chaty.

 3. To raczej Bawarski producent aut ,nie dostosował ich do użwyania przez bezmózgich uzytkowników .Powinien taki posiadacz BMW ,przed zakupem przechodzić testy na IQ i badania psychologiczne

 4. Uprawnienia to oni zatrzymują według uznania ,jeden za to samo zatrzyma inny nie .Chore

 5. to zatrzymanie to na wyrost. Przecie jej zwrócą

 6. Jesli została ukarana mkk to nie zostały jej zatrzymane uprawnienia. Proponuję się doiformować w temacie bo prawo jazdy mozna zatrzymac w przypadku wniosku do sądu a nie w przypadku mandatu

 7. proponuję się doinformować przed doinformowywaniem innych.
  zatrzymania uprawnień za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym może dokonać policjant, tak samo jak policjant wstrzymuje uprawnienia na 3 miesiące za +50km/h w zabudowanym. nie potrzeba do tego sądu.
  dodatkowo nakładany jest za to mandat karny i dopiero, gdy kierowca nie poczuwa się do winy i odmawia przyjęcia mandatu – sprawa trafia do sądu.
  jest jeszcze opcja rażącego naruszenia zasad ruchu drogowego i spowodowania niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym, za co sprawa idzie z marszu do sądu.
  badum-tss

 8. Testy psychiatryczno-paychologiczne dla kierowców burakowozów. Ale prawda taka że zerem kierowca w nie jest normalny. A te auta powinny być zakazane. Kupują stare trupy i potem są skutki.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo