Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał zrobić fajne zdjęcie, spadł z wieży widokowej. 28-latek był pijany

28-latek będąc na tarasie widokowym chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie. W tym celu stanął na barierce. Jednak po chwili stracił równowagę i spadł z wysokości ok. 10 metrów na ziemię.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 22:00 w miejscowości Kornelówka w gminie Sitno w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że ze zlokalizowanej tam wieży widokowej spadł mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, mieszkaniec gminy Zamość wraz z rodziną przyjechał tam w celach turystycznych. Kiedy weszli na wieżę, mężczyzna chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie. W tym celu stanął na barierce. Jednak w po chwili stracił równowagę i spadł z wysokości ok. 10 metrów na ziemię.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie promil alkoholu w organizmie. Policjanci prowadzą teraz w tej sprawie czynności, mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Gmina Sitno)

12 komentarzy

  1. przy tych promilach to można fruwać

  2. A zdjęcie wyszło ?
    Mogło być fajne ?

  3. promil to jeszcze nie to stężenie odbierające rozum i dodające nieśmiertelności. widocznie jest głupi także na trzeźwo…

  4. Chciał zrobić fajne zdjęcia o 22.00? Co chciał fotografować? Ciemność? Cimność widzę, ciemność.

    • Wyobraź sobie że niektórych stać na aparat z obiektywem o dużej światłoczułości który robi piękne zdjęcia okolicy w nocnej scenerii.

  5. Dziwne ze spadł bo pusty łeb powinien unieść go do góry 😀

  6. A mógł walnąć redbula zamiast pryty