Czołowe zderzenie dwóch aut na trasie Moszczanka – Kock. Są ranni, droga jest zablokowana AKTUALIZACJA

Po wypadku całkowicie zablokowana jest trasa z Moszczanki do Kocka. W Sobieszynie Kolonii czołowo zderzyły się dwa pojazdy. Sześć osób zostało poszkodowanych.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 10:40 w Sobieszyn Kolonia w gminie Ułęż w powiecie ryckim. Na drodze krajowej nr 48 Moszczanka – Kock czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jak nas poinformowano, w zdarzeniu poszkodowanych zostało sześć osób, które przetransportowano do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest tam całkowicie zablokowana. Policja wprowadziła objazd przez miejscowość Sobieszyn. Utrudnienia mają potrwać do godziny 14:00.

AKTUALIZACJA: 14:00
Ostatecznie do szpitali zostało przetransportowanych sześć osób. Droga zaś będzie zablokowana na dłużej, gdyż wstępnie przywrócenie ruchu planowane jest na godz. 16:00.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Jeżeli istnieje nakaz jazdy możliwie blisko prawej krawędzi jezdni (ten nakaz dotyczy wszystkich kierujących – nie (jak się powszechnie uważa) tylko rowerzystów) to jakim sposobem, dwa jadące z naprzeciwka pojazdy (samochody osobowe) mogą się zderzyć?

 2. Któryś z kierujących – sprawca naczytał się na tym forum, że jeżeli przed nami nie jedzie pirat drogowy, lecz osoba poruszająca się zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami prędkości, to można wyprzedzać w miejscach, w których jest to zabronione:
  -przy dojeżdżaniu do szczytu wzniesienia
  -na zakrętach oznaczonych jako niebezpieczne
  -za linią 2x ciągłą, itp

  Dobrze, zaglądać na to forum od czasu do czasu, by być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami.

 3. Wydaje się, że obok już prężnie działającego w naszym kraju grupy drogowych poganiaczy, rodzi się nowa frakcja pato-kierowców – wyprzedzaczy w miejscu niedozwolonym.

 4. A ja się pytam jak czlowiek z normalnie działającym mózgiem ,moze doprowadzić do zderzenia czołowego ? I odpowiadam, owszem może pod warunkiem że mózg nie pracuje prawidłowo .Pytanie jakim cudem ktoś tak ulomny , uzyskał prawo jazdy ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja