Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Niby zwykły list, lecz w papierze znajdowało się ecstasy (foto)

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Chełmie w trakcie kontroli korespondencji adresowanej do osadzonych, zwrócili uwagę na jeden z listów. Nietypowy był kolor papieru oraz jego struktura.

Coraz większą pomysłowością wykazują się osoby, które starają się przemycić do zakładów karnych niedozwolone substancje. Funkcjonariusze muszą z niezwykłą skrupulatnością sprawdzać każdą rzecz, jaka z zewnątrz trafia do osadzonych. Ostatnio są to również zwykłe listy, gdyż okazuje się, że środki odurzające można ukryć nawet w papierze.

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Chełmie w trakcie kontroli korespondencji adresowanej do jednego z osadzonych, zwrócili uwagę na nietypowy kolor papieru. Podejrzana okazała się również jego struktura.

List poddano więc badaniu narkotestem, który wykazał w nim obecność pochodnych ecstasy. Okazało się, że przed wysłaniem listu, papier użyty do jego napisania, został nasączony substancją odurzającą. Sprawa została przekazana policji.

Niby zwykły list, lecz w papierze znajdowało się ecstasy (foto)

(fot. SW)

2 komentarze

 1. To tak jak się dziwić, że młodzież przeklina uprawia miłość i zachodzi dzieci
  Straszne ale takie mamy czasy.

  Wiec nie ma co się podniecać bo to normalne, że tam ktoś ma znajomych na zewnatrz.
  A jak wiadomo, narko rikitiki są w cenie za #
  Biznes pieniądze. Każdy chce zarabiać, tam przecież nie otworzy firmy komputerowej czy call center.

  Są tematy ważniejsze a to, że o przemycie do więzienia są też ciekawe to rozumiem. Chodzi o wyświetlenie

 2. No to , że ktoś przemyca narkotyki do więzienia ,no to jest wyłapane przez służbę więzienną i udowodnione badaniem.Najgorsze jednak to jest to w tym głupim świecie wszyscy stali się nagle psychiatrami i specjalistami od narkotyków.Mieszkam w takiej głupiej gminie Radecznica, gdzie przez wiele długich lat wielu mieszkańców mojej okolicy niszczyło mi zdrowie i życie nazywając mnie narkomanem i głupim,a ja przez te wszystkie lata normalnie żyje i pracuję,tyle tylko że mam migrenowe bóle głowy .I np dziś jest niekorzystna pogoda i pojadę do pracy na 2-ą zmianę.Jade swoim samochodem,staram się unikać ludzi ,bo zaraz są spojrzenia ,docinki, komentarze.Dzis łep ,boli mnie okropnie,ale kogo to obchodzi,nikt nie spyta czy mnie coś boli,tylko powiedzą że jestem głupi albo narkoman.Okropny jest ten świat.Tak naprawdę ludziom nie są potrzebni ludzie zdrowi , którzy pracują.Glownym celem ludzi jest jak tu z kogo zrobić na siłę głupiego albo narkomana.Swego czasu policjanci z nieistniejącego już posterunku w radecznicy,powiedzieli mi , że ludzie dobrze mi robią , że mnie prześladują ,bo mam nienormalny wygląd .Szkoda , że w Polsce nie ma takiego prawa , że można kogoś za wygląd prześladować,to wtedy nie miał bym do nikogo pretensji ani żalu.Ciekawe czy ci milicjanci z radecznicy swoim żonom,rodzinom ,tak by powiedzieli-ze dobrze ci ludzie robią , że prześladują,bo masz zły wygląd.Dramat po prostu ,co za czasy okropne?

Z kraju