Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nerwowo się zachowywał, wzbudził podejrzenie wywiadowców. 34-latek miał narkotyki

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 34-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę późnym wieczorem policyjni wywiadowcy zauważyli na parkingu przy ul. Lotniczej nerwowo zachowującego się mężczyznę. Jego zachowanie wzbudziło ich podejrzenie. Mundurowi postanowili wylegitymować mężczyznę. Jak się okazało 34-latek miał przy sobie kilka woreczków foliowych z zawartością nieznanych substancji. Kolejna porcja dilerki została znaleziona w jego pojeździe, w schowku i podłokietniku.

Po sprawdzeniu znalezionych substancji okazało się, że jest to amfetamina i mefedron. Mundurowi tego samego dnia pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie również znaleźli substancje psychoaktywne oraz elektroniczną wagę.

34-latek miał łącznie ponad 50 gramów nielegalnych substancji. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Powinni napisać posiadał 50 porcji dilerskich. Zdecydować się nie mogą, raz piszą o gramach raz o porcjach.

  2. Aby więcej takich akcji, bo na Lotniczej i w okolicy Lotniczej ulicach takich dilerów jest więcej.

    • następna stacja analna dewastacja

      Poproszę o jakieś szczegóły, gdzie ich szukać i jak wyglądają, chcę kupić trochę narkotyków. Podobno zawsze dilerzy stali pod szkołami i dawali pierwszą działkę gratis, szukałem pod większością lubelskich szkół, niestety żadnego dilera nie spotkałem. Pomóż potrzebującemu.

  3. Brawo , zatrzymany groźny bandzie, a wciąż rozboje kradzieże , pijani kierowcy na ulicach i ich jakoś nie możecie wypatdzec