690 680 960

Poranne utrudnienia w ruchu na krajowej 19 po zdarzeniach drogowych z udziałem ciężarówek (zdjęcia)

We wtorek nad ranem na drodze krajowej nr 19 doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem pojazdów ciężarowych. Występują utrudnienia z przejazdem.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło nad ranem w Janowie Lubelskim na drodze krajowej nr 19, na odcinku Janów Lubelski – Nisko. Samochód ciężarowy częściowo wjechał tam do rowu i przewrócił się. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Jak nam przekazano obywatel Turcji przewożący części samochodowe w pewnym momencie zasnął za kierownicą i zjechał do rowu. Mężczyzna nie ucierpiał w zdarzeniu.

Z kolei w miejscowości Łukowiec na odcinku Lubartów – Kock pojazd ciężarowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. W rejonie zdarzenia występują niewielkie utrudnienia z przejazdem.

Wkrótce w miejscach obu zdarzeń należy liczyć się ze wstrzymaniem ruchu, na czas wyciągania pojazdów na drogę. W Janowie Lubelskim akcja usuwanie ciężarówki potrwa kilka godzin, konieczne będzie przeładowanie naczepy.

(fot. Auto-Hol Kraśnik, nadesłane Grzegorz – dziękujemy!)

8 komentarzy

 1. No nie kumulacja zaFodoFców.

  • Najwyzsza pora. To też ludzie. Ile można czytać o babach wjedzajacych w sklepy i wymuszających pierszeństwo na prostej drodze?

 2. lipa trochę mieć wypadek tam daleko od domu

 3. Wiklinowy Nocnik

  haha turas

 4. Widzew ze chyba ciężarówka przewoziła odpady ciekawe czy ma wszystkie dokumenty

 5. jak już to ” łódzki „,baranie bez szkoły

  • a ja go tak nienawidzę, że dla mnie jest łudzki kiepie, a baran to cie palcem spłodził, kmiocie

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas