690 680 960

Naprawa dachu zakończona zalaniem siedmiu mieszkań. Wykonawca zobowiązał się do naprawy szkód (wideo, zdjęcia)

Przy ul. Balladyny w Lublinie trwa remont dachu na jednym z budynków. Wykonawca niewłaściwie zabezpieczył miejsce wykonywanych prac, co było efektem zalania kilku mieszkań, podczas ostatnich opadów deszczu.

O sprawie poinformował nas Czytelnik, którego mieszkanie zostało zalane podczas ostatnich opadów deszczu. Jak nam przekazał, wykonawca prac nie zabezpieczył właściwie dachu. Woda dostała się do mieszkania, zalała m.in. sufit, ściany i podłogę. Sytuacja taka trwała przez dwa dni, wczoraj ponownie do mieszkania dostała się woda.

Na miejscu pojawili się pracownicy administracji osiedla im. Juliusza Słowackiego i przekazali, że wykonawca zobowiązał się do naprawy szkód w lokalach, które zostały zalane.

Jak się okazuje do podobnej sytuacji doszło łącznie w siedmiu mieszkaniach. Chodzi tu głównie o zalania na sufitach i ścianach. W rozmowie telefonicznej przekazano nam, że wszelkie zniszczenia w lokalach zostaną usunięte przez wykonawcę prac.

 

 

(fot. wideo nadesłane)

19 komentarzy

  1. Szkody powierzchowne może usunie… ale jak wilgoć weszła w ściany to niech lepiej mieszkańcy obserwują czy potem nie będzie wyłaził grzyb.

  2. „Wykonawca niewłaściwie zabezpieczył miejsce wykonywanych prac, co było efektem zalania kilku mieszkań” – zaraz, zaraz, Redakcja myli przyczynę i skutek. To nie niewłaściwe zabezpieczenie dachu było efektem zalania kilku mieszkań, a zalanie kilku mieszkań było efektem niezabezpieczenia dachu.

  3. Harremu zalało mieszkanie, ale szkoda, ale przynajmniej Balladyny wyremontowana.

  4. balladyny 2?

  5. A co to za Firma budowlana może ktoś wie???

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!