Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Napadł na znajomą i ją brutalnie pobił. Kobieta była operowana

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali 47-latka, który brutalnie zaatakował swoją 64-letnią znajomą. Napastnik, który wtargnął do domu kobiety, wielokrotnie uderzał ją po głowie i ciele, a następnie zmusił do wydania kilkuset złotych. Kobieta z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, tomaszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie od lekarza dyżurnego SOR, z którego wynikało, że do szpitala trafiła kobieta z licznymi obrażeniami ciała, sugerującymi, że mogła zostać pobita.

Policjanci zostali natychmiast skierowani do szpitala, gdzie ustalili, że 64-letnia mieszkanka gminy Łaszczów została pobita dzień wcześniej we własnym domu przez swojego znajomego. Mężczyzna uderzając kobietę po całym ciele, zmusił ją do przekazania mu kilkuset złotych. Dodatkowo groził kobiecie pozbawieniem życia oraz spaleniem domu, jeśli zgłosi sprawę na policję.

Kobieta doznała licznych obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala, gdzie przeszła operację. 47-letniego mieszkańca gminy Łaszczów zatrzymali policjanci z Posterunku Policji w Łaszczowie jeszcze tego samego dnia. Wczoraj, postanowieniem sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Napadł na znajomą i ją brutalnie pobił. Kobieta była operowana

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

6 komentarzy

  1. Idiota. Mógł ją rozjechać samochodem. Na forum by pisali, że sama jest sobie winna, oraz że powinna odszkodowanie Panu Kierowcy zapłacić.

  2. Ja obcakrajowca być tzw. innostranna

    Napadł na znajomą i ją brutalnie pobił – tak bez nijakiej przyczyny i powodu ją pobił ???
    Może to zła kobieta była…

  3. Człowieku nie zrzucaj winy na ofiarę, w tekście jest napisane napadł ją na tle rabunkowym, ukradł jej pieniądze.

    • Z jej perspektywy napadł i okradł, a z jego może być koniec cierpliwości i odbiór długu. Na razie jednostronna relacja…

  4. a w niedzielę na mszy

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo