Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Napad na sklep w Chodlu. Sprawcy prysnęli sprzedawczyni w twarz gazem i ukradli pieniądze

Opolscy policjanci poszukują sprawców rozboju na pracownicy sklepu w Chodlu. Jeden z mężczyzn prysnął sprzedawczyni gazem w twarz, następnie sprawcy ukradli pieniądze z kasy.

Do zdarzenia doszło w minioną środę w Chodlu w powiecie opolskim. Około godziny 19 do sklepu spożywczego Sandra przy ulicy Partyzantów 4 weszło dwóch mężczyzn.

W pewnym momencie jeden z nich prysnął 69-letniej sprzedawczyni w twarz gazem, po czym napastnicy dokonali z kasy kradzieży pieniędzy w kwocie 1500 złotych. Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcy mogli być widziani przez przypadkowego świadka, który chwilę po napadzie wszedł do sklepu.

Wszystkie osoby mające informację mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców prosimy o kontakt z komendą w Opolu Lubelskim pod nr telefonu 478122210 lub adresem, email: [email protected].

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

14 komentarzy

  1. Zenek ale nie ten znany tylko ten z Zemborzyc

    Złapać i do celi z gejami.

  2. coraz gorzej w tym kraju tylko w TVP same sukcesy ,zwykła propaganda

  3. Maski czy przylbicy nie miala? Przeciez to chroni przed smiertelnym wirusem to przed gazem juz nie?

  4. „W pewnym momencie jeden z nich prysnął 69-letniej sprzedawczyni”

    Proszę bardzo, jaki dobrobyt w tym kraju. Kobieta, która już dawno powinna odpoczywać na emeryturze, musi dorabiać w sklepie do nędznego świadczenia.

  5. A przypadkiem to nie była właścicielka tego sklepu? No w tym monopolowym to tylko ona sprzedawała

  6. dostosowując się do nakazu masek zakładając kaptur i okulary możesz robić co chcesz w Polsce, jak nasz rząd. i niech szukają…. jedynie uważać trzeba na to żeby nie zostawić auta-motoru lub innego środka po którym mogli by dojść do twojej osoby unikając tego kradniesz i robisz co chcesz, i za uja cię nie znajdą. PIS gwarantuje ochrone danych. kraść stosować się do zaleceń wirus cię nie złapie policja cie nie złapie i wszyscy zdrowi.

Z kraju

Sport