690 680 960

Napad na kantor w Lublinie. Zamaskowani sprawcy rzucili się na właściciela i jego syna

Trwają poszukiwania sprawców napadu na kantor w Lublinie. Dwóch napastników zaatakowało właściciela kantoru i jego syna, kiedy ci wychodzili z budynku z gotówką. Nie udało im się odebrać pieniędzy.

Do zdarzenia doszło we wtorek tuż po godzinie 18 przy ul. Nadstawnej w Lublinie. Kiedy właściciel kantoru wraz z synem wychodzili z budynku, podbiegło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Rzucili się na nich, usiłując wyrwać saszetkę z pieniędzmi.

Sprawcy nie zwracając uwagi na stojące obok taksówki, jak też znajdujące się w pobliżu przypadkowe osoby, zaczęli się szarpać z właścicielem kantoru i jego synem a następnie ich bić. Stanowczy opór napadniętych sprawił, że nie udało się im odebrać pieniędzy.

Sprawcy uciekli w stronę ulicy Lubartowskiej. Jak nas poinformowano, obaj mieli na głowach kominiarki. Użyli też gazu łzawiącego. Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie obu napastników.


(fot. nadesłane)

13 komentarzy

 1. Dali radę bandziorom. Ojciec powinien być dumny z syna.

 2. Obiór gotówki i deponowanie jej w banku (inkaso bezpiecznego pakietu) przez firmę z branży ochrony zajmującą się konwojami to koszt około 15 -25 zł. Poczta robi to chyba jeszcze taniej. Warto się narażać? Teraz się udało ale inny bandzior może mieć noż lub inne niebezpieczne narządzie.

  • wiesz jak działa kantor? ta gotówka, którą wynosili, jutro rano przyniosą z powrotem. jeśli wynajęliby firmę, to zmieniłoby się tylko to, kto niesie pieniądze i gdzie „nocują”. a sam napad i tak mógłby się odbyć w obecności właścicieli, bo odbieraliby gotówkę podczas otwarcia i deponowali podczas zamykania kantoru…
   i wątpię by odbieranie i dostarczanie często 7-cyfrowych kwot kosztowało 25 złotych

   • do jednej jednostki obliczeniowej (jo.) firmy robią inkasa w tych cenach. Co to jest jedna jo. poszukaj w necie.

 3. To myślę że jest dumny. Gratulacje chłopaki, szkoda że nie udało się Wam zatrzymać chociaż jednego.

 4. ukraincy 100% teraz im wszystko wolno łot taka polityka wobec obcokrajowcow

  • rozsadnyprzeciwglupocie

   przestań pierp…ć. uciekli na lubartowską, to wiele wyjaśnia, polska patola na zasiłkach i pincyt plusach z mojej kasy, taka prawda. wy wszędzie tylko tych biednych ukrainców widzidzicie, znaleźliście sobie kozłów ofiarnych, a prawda taka, że najwięcej syfu robią wasi dumni z pochodzenia rodacy.

 5. W przypadku ustalenia to proces będzie się toczył w kierunku uniewinnienia.

 6. Tak to jest jak tym łajdakom nic innego do głowy nie przyjdzie – tylko na swojej dzielnicy swoich okradać ! mam nadzieje że znajdą was przed policją !

 7. Wirusem ich – Koronawirusem tych bandziorów

 8. rozsadnyprzeciwglupocie

  Pierd… patologia, bandyterka, w dodatku nieudacznicy, działają z zaskoczenia, używają broni i nie mogą sobie poradzić, to tylko pokazuje patolo jakimi zerami jesteście, mocnymi dla dzieci. Brawo dla ojca i syna, teraz czas na policję, znajdą was gnoje!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska