690 680 960

Nalot na targowisko. Podróbki odzieży na jednym ze stoisk

Bialscy policjanci podczas kontroli targowiska miejskiego w Międzyrzecu Podlaskim ujawnili podrabianą odzież. Kobieta, która oferowała produkty do sprzedaży usłyszała zarzut.

Przedwczoraj policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, skontrolowali targowisko miejskie w Międzyrzecu Podlaskim.

Mundurowi posiadali informacje, że sprzedawana jest tam odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanej marki. Na jednym ze stoisk ujawnili i zabezpieczyli „nielegalny towar”. Ubrania posiadały oznaczenia firmowe, jednak ich wygląd zewnętrzy wskazywał na to, że nie są to produkty oryginalne.

Na stoisku sprzedawała 55-letnia mieszkanka Siedlec. Kobieta przekazała, że niedawno zakupiła odzież, by sprzedać ją na targowisku. Zabezpieczone podróbki trafiły do depozytu. Trwa szacowanie strat jakie poniosła firma, której znaki towarowe zostały bezprawnie wykorzystane.

Kobieta usłyszała już zarzut i przyznała się do winy. Na poczet kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od 55-latki gotówkę. Zgodnie z Ustawą – prawo własności przemysłowej, przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

 1. ,aa,boKrzycho.paPj

  Szkoda , że u nas policja nie zatrzymała wieloletniego pseudo myśliwego,który trzymał broń w kotłowni szkoły podstawowej,ale wszędzie miał kolesiów i znajomegl znajomosci

 2. Fafelka (okrągła)

  Trwa szacowanie strat jakie poniosła firma, której znaki towarowe zostały bezprawnie wykorzystane – ile procent z tego dostanie policja od tych firm, których interesów tak strzeże ?

 3. Złapali groźnych przestępców! Statystyki w górę.

 4. nie prawda to nie podróbki , to orginal prosto od producenta, bez opakowania ja nie mam na tym żadna marża

 5. A na Wileńskiej Hilfigerów pełno i nikt nie widzi 🙂 Tak jak kiedyś z papierosami pod Novą :)))

 6. Agentom czas fotki ryków porobić .

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej