Nagi mężczyzna stał na środku al. Tysiąclecia. Był pod wpływem środków odurzających

W nocy z poniedziałku na wtorek kierowcy poruszający się al. Tysiąclecia przecierali oczy ze zdumienia. Na środkowym pasie ruchu stał nagi mężczyzna i przeglądał coś w telefonie.

Nagi mężczyzna stojący na pasie ruchu stwarzał m.in. duże zagrożenie w ruchu drogowym. Jak nas poinformowano mężczyzna miał na sobie tylko buty i czapkę z daszkiem. Niewzruszony przejeżdżającymi pojazdami patrzył w telefon.

Policjanci otrzymali informację o zdarzeniu o godzinie 23:40. Na miejscu interweniował patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze zatrzymali nagiego mężczyznę, którym okazał się 31-letni mieszkaniec Lublina.

Ze względu, iż zachowywał się nienaturalnie, nie można było z nim nawiązać logicznego kontaktu. Przewieziono go do szpitala na oddział toksykologii. Okazało się, że mężczyzna jest pod działaniem nieznanych na chwilę obecną substancji. Podczas przeszukania saszetki, którą posiadał mężczyzna przy sobie, policjanci ujawnili torebkę z zawartością kryształków. Substancja ta została przekazana do badań. Następnie 31-latek trafił pod opiekę rodziny.

Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie, mężczyzna może usłyszeć zarzut posiadania środków odurzających. Dokumenty sprawy przekazano również prokuraturze.

2018-07-17_17-38_Pobrane

2018-07-17 16:27:40
(fot. wideo nadesłane)

42 komentarze

 1. To nie objawy grypy… Zamknąć łacha mefedroniarza, żeby nie stwarzał zagrożenia dla normalnego społeczeństwa PATUS!!!

  • Co sie goscia czepiasz. Niezly z niego jajcarz. Moze nastepnym razem nacpa sie w bialy dzien. Beda wieksze jaja XD

 2. a nie będzie kary za nieobyczajne i gorszące zachowanie? poza tym jak to trafił pod opiekę rodziny, przecież powinien jechać na Ambramowice chyba na badania na głowę itp.

 3. Waldek ze Zlotopolskich

  Teraz w ramach kary powinni mu kazac latac z golym pytongiem po Krakowskim Przedmiesciu. To straszny jelop, ale lubie goscia. Dobrze ze nikt go nie rozjechal.

 4. Seba w kurzony bo jego zdjęcia opublikowali.. .Seba było nie walić w gluta i nie latać z jhonym na ulicach Lublina

 5. Pewnie bimmerowi się zepsulo be łem wu i musiał sprzedać nawet gacie żeby na naprawę mieć ? Zostawił buty żeby stóp nie pokaleczyć… Bo jak będzie cisnąć swojego pedała… Oj pedał w be łem wu? A czapeczka? No cóż… Typowy bimmer…

 6. jak widzę te pedalskie torebeczki, to mnie się flaki gotują…

 7. Pabloo(oryginał)

  Wietrzenie magazynów? ? 😉

 8. Bo gdyby był tor….ehhhhh

 9. Jak dla mnie to kolejny kreator mody. Czapeczka, torebeczka i pytong na wierzchu. Tak teraz sie chodzi, ale widze ze nikt tu nie ma pojecia o modzie. XD

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej