Na zwłokach znajdowało się 18 ran kłutych. Obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty zabójstwa dwóch rodaków

Z akt śledztwa wynika, że obywatel Ukrainy najpierw okradał swoich rodaków, z którymi pracował na terenie szkółki, potem dwóch z nich zabił. Przyznał się do zarzucanych mu czynów.

We wtorek w Prokuraturze Rejonowej w Puławach odbyło się przesłuchanie 36-letniego Sergieja S. Obywatel Ukrainy został zatrzymany po tym, jak w niedzielne popołudnie, na terenie jednej ze szkółek drzew i krzewów w Dobrosławowie koło Puław, znaleziono zwłoki dwóch jego rodaków. Ciała znajdowały się w kontenerze mieszkalnym, w którym przebywali zatrudnieni w szkółce obywatele Ukrainy.

Od razu wiadomo było, że mężczyźni nie zmarli w sposób naturalny. Ich ciała były zakrwawione, a w trakcie oględzin zauważono liczne rany kłute. Jak się później okazało, jeden z Ukraińców został ugodzony nożem osiemnastokrotnie w klatkę piersiową i brzuch, natomiast drugi otrzymał pięć ciosów w szyję oraz klatkę piersiową. Przeprowadzona we wtorek sekcja zwłok wykazała, że w obu przypadkach rany te były śmiertelne. Ofiary były w wieku 35 i ponad 50 lat.

Wczorajsze przesłuchanie Sergieja S.trwało kilka godzin. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty dotyczące dokonania podwójnego zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. Dodatkowo 36-latek jest podejrzany o dokonanie w dniu 2 grudnia dwóch kradzieży z włamaniem do pokoi zajmowanych przez innych obywateli Ukrainy, skąd ukradł pieniądze w kwotach 1550 złotych i 900 złotych. Miało to miejsce również w Dobrosławowie.

W toku przesłuchania obywatel Ukrainy przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Śledczy skierowali już do sądu wniosek o zastosowanie wobec 36-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Będzie on rozpatrywany w dniu dzisiejszym. Sergiejowi S. grozi dożywotni pobyt w więzieniu.

(fot. KPP Puławy)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Dożywocie za nasze podatki, odesłać go do jego pięknego kraju!!!

 2. I po co taki chwast żyje ? wyrwać chwasta …

 3. Kara śmierci dla bydlaka! Prawdopodobnie będzie miał tu w więzieniu lepiej niż u siebie w domu na Ukrainie. I to my polscy podatnicy zapłacimy za dożywotnie utrzymanie tego zwyrodnialca.

 4. To jak Polacy w UK…

 5. trzeba zapraszać więcej ukraińskich bandytów. Jeden chciał zamordować w zamach ludzi, drugi zamordował swoich rodaków. My będziemy obydwom zapewniać beztroski żywot z telewizorem, siłownią i posługą religijna. My będziemy przymierać głodem

 6. Po co dożywotni pobyt? Za takie czyny lepiej od razu utylizować tego chwasta.!

 7. nie można utylizować chwastów ,w uni obowiązuje humanitaryzm i nawet takich zwyrodnialców traktuje się jak ludzi …szkoda bo dla takich to tylko powolna śmierć i tortury .Szybkie kary smierci to zbyt łagodna kara

 8. zdjać temu bydlakowi ten pasek z oczu ,niech wszyscy zobacza jak wygląda zlo w czystej postaci

 9. 18 ran czy po 18 =9.

  • ,,jeden z Ukraińców został ugodzony nożem osiemnastokrotnie w klatkę piersiową i brzuch, natomiast drugi otrzymał pięć ciosów w szyję oraz klatkę piersiową. ”

 10. Do sądu powinien być skierowany wniosek o natychmiastową utylizację tego czegoś

 11. Czytam te wpisy w kraju pełnym 100 procentowych katolików hmm

 12. jemu zadać tyle ciosów ciekawe czy przeżyje

 13. przykre na prawdę współczuję tragedia dla rodzin dla wszystkich spoczywajcie w spokoju

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online