Wpadł w poślizg, ciężarówka zjechała do rowu (zdjęcia)

W miniony poniedziałek kierowca pojazdu ciężarowego w miejscowości Husynne zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj w miejscowości Husynne w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd ciężarowy wpadł do przydrożnego rowu.

Na miejscu ratownicy zastali kierowcę pojazdu leżącego obok ciężarówki i posiadającego obrażenia ciała.

Policjanci ustalili, że jadący przed poszkodowanym inny kierowca ciężarówki usłyszał drogą radiową jak jadący za nim kierowca wzywa pomocy. Mężczyzna zawrócił pojazd i bez wahania pomógł kierowcy scanii wzywając także na miejsce służby ratunkowe.

Poszkodowany 30-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał niezbędną pomoc medyczną.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca ciężarówki prawdopodobnie wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie wypadku występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. Policja Hrubieszów)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. prosimy szybciej jezdzic po lodzie !

 2. to się spisał zawodowiec

  • Można domyślać się ze to burakowóz, a w nich zawodowcy co dziesięć miesiecy pielą buraki, a później je wożą. Strach wyjeżdżać w tym okresie na wąskie drogi, wszystkiego można spodziewać się po tych większych braciach, wymuszenia, cięcie zakrętów, a prędkość w zabudowanych terenach na zakrętach przy przejściach- dla mnie świadomi bandyci. Ale ITD woli stanąć pod kominem cukrowni od 8-16 A później, i dalej niech się dzieje co chce. Podkreślę nie dotyczy wszystkich, ciężko określić % ale zdecydowana większość to z przykrością Ci źli zawodowcy.

   • Człowieku doucz się trochę bo masz poważne braki. Buraki wożą firmy transportowe nie sami rolnicy. Po drugie okres wegetacji trwa około 5/6 m-cy . Po trzecie nikt ich Nie piele tylko stosuje się zabiegi herbicydowe żeby taki kartofel jak Ty miał czym posłodzić herbatę. Ale pewnie nie stać Cię na Polski cukier i kupujesz tańszy w bidrunce.

   • Jedna ciężarówka wpadła w delikatny poślizg i większość to ci źli?
    To weź sobie teraz wyobraź że od tych „złych idiotów” zawodowców zależy twoje być albo nie być…
    Bo póki co (i jeszcze długoooo się to nie zmieni) to właśnie ciężarówki przewożą wszystko-dosłownie. Od asfaltu na budowę drogi którą się poruszasz, po półprodukty i gotowe produkty które spożywasz po paliwo którym tankujesz samochód. A to tez są TYLKO LUDZIE.

    Najlepiej polecam iść na prawko, przejść szereg idiotycznych badań (dotyczących tylko ciebie-na kat.B możesz być głuchy,ślepy,padaczkowiec i nie ogarniać co dzieje się na drodze-co grono kierowców osobówek prezentuje), potem wsiąść w 40tonowy pojazd, poużerac się z szefem, królami w osobówkach i wszystkimi innymi atrakcjami.

    Potem bardzo chętnie posłucham twojej opinii na temat tego kto jest zły na drodze i co o tym wszystkim sądzisz… A ja podsumuje twoja wypowiedz tym ze jesteś idiotą jak większość takich jak ty-bo jeden z was wpadł w delikatny poślizg 🙂

    • Zarówno Szanowna jak i Borys zapewniam Was że źle trafiliście wbrew Waszym podejżeniom, nie jestem tylko kominiarzem ktory robi 15 tys w roku. Nigdzie wiecej w cywilizowanych krajach europy ( a za taki uważany się) niedoświadczam tyle niebezpiecznych sytuacji co w Polandii od tych co wożą asfalt buraki. A w skandynawskich polski TIR to jak wykastrowany ogier, można to po zadzie klepać.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk
V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS
GÓRKI I DOLINY „festiwal” przyrody Lublina 2022
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi