Na zakręcie wpadła w poślizg. Suzuki uderzyło w słup latarni (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w kolejnym zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na ulicach Lublina. Kierująca suzuki na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 17:30 na ul. Wrotkowskiej w Lublinie. Na wysokości powstającego sklepu Kaufland samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca suzuki kobieta jechała w kierunku ul. Diamentowej. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wpadło w poślizg, zjechało na pas zieleni a następnie uderzyło w betonowy słup latarni.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierującą przetransportowano do szpitala na badania. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Częściowo zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku ul. Diamentowej.

(fot. lublin112)

Zobacz również

30 komentarzy

  1. No i standardzik o którym mówię od dawna: daj babie samochód to wyjedzie i korki na mieście zrobi. A tak na poważnie to oszczędność na oponach (na zdjęciu widać zimówki), trochę deszczu i auto się ślizga. [ojej! jak to możliwe!!!! szok !!!]

  2. Jak się nie ma predyspozycji to się nie wsiada za kółko, obrażanie dziewczyny czy siebie na wzajem nic nie pomoże. Ewidentnie nie jej profesja, całe szczęście że latarnia, a nie rodzinka na przejściu.

  3. Jak to mówią : ” Jak sie nie „wywrócis to sie nie naucys”. Tyle tylko, że to dotyczyło nauki jazdy na nartach !!! Taka ” nauka” samochodem może nie mieć szans na powtórkę wiec lepiej uważać !!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!