Na widok radiowozu rzucili się do ucieczki. Jeden z nich zapomniał nawet o butach (zdjęcia)

Przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Kiedy zobaczył jadący za nim radiowóz, skręcił w osiedlową uliczkę. Podróżujące pojazdem osoby uciekły pieszo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 22:30 na ul. Zana w Lublinie. Policjanci patrolujący teren miasta zwrócili uwagę na audi, którego kierowca na rondzie Mokrskiego nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. O mało nie doprowadził też do zderzenia z wyjeżdżającym z ul. Filaretów autem.

Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Jednak kierowca na widok radiowozu tylko przyśpieszył. Wjechał następnie w ul. Brzeskiej. Przed skrzyżowaniem z ul. Nadbystrzycką gwałtownie zahamował. Następnie podróżujące autem osoby wyskoczyły z pojazdu i uciekły pomiędzy pobliskie bloki. Jedna z nich pozostawiła w pojeździe buty.

W samochodzie znajdowała się m.in. waga elektroniczna, pozostałości białego proszku, czy też przedmiot przypominający pistolet. Policjanci ustalają teraz, kto kierował audi oraz dlaczego uciekł na widok radiowozu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Biały proszek, waga, ucieczka. Ja podobnie jak policja nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. B. trudna zagadka, trza Sherlocka.

 2. Ciasto mieli robic i mąkę ważyli by proporcje były według przepisu

 3. nie lepiej ganiać protestujących ? w końcu na zlecenie PISu pałować Polaków ….

 4. niejestemcebulakiem

  „W samochodzie znajdowała się m.in. waga elektroniczna, pozostałości białego proszku, czy też przedmiot przypominający pistolet.” to chyba wyjaśnia dokładnie, dlacezgo dżentelmeni ów uciekli, policja lepiej niech ustali personalia, a nie przyczynę, bo ta wydaje się być jasna

 5. To chyba najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Chłopaki mają czas aby się uspokoić. Policja nie musi się babrać w robocie papierowej.
  Dobrze że się tak skończyło.

 6. Może jakaś podpowiedź dla Policji… waga elektroniczna, biały proszek i ucieczka na widok policji… może narkotyki mieli? 😉

 7. mafia z audi B3

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska
Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka