Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na tydzień zamkną przejazd obwodnicą Lubartowa. Będą objazdy przez miasto

Przez tydzień kierowcy poruszający się drogą krajową nr 19 Lublin – Kock, zamiast obwodnicą Lubartowa, będą musieli jeździć przez miasto. Powodem jest remont przejazdu kolejowego.

W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace na przejeździe kolejowym w Lubartowie w ciągu drogi krajowej nr 19 Lublin – Białystok. W związku z tym ruch pojazdów zostanie całkowicie wstrzymany.

Zgodnie z planem, wykonawca rozpocznie prace w poniedziałek 25 maja w godzinach rannych i ma je zakończyć do niedzieli 31 maja. W tym czasie wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu pojazdów.

Objazd będzie prowadził ulicami Lubartowa. Od strony Lublina kierowcy pojadą ul. Lubelską, Koźmińskiego, Krańcową i Nowodworską, z której znowu wjadą na drogę krajową.

(fot. Google Street View)

9 komentarzy

 1. mieszkaniec Krańcowej

  No to jak zamkną przejazd na Krańcowej to bedzie korek aż do Nowodworskiej .W tej chwili gdzie jest tylko ruch lokalny ,jak zamkną zapory na przejezdzie przy Krańcowej ,to robi się spory korek .A wszystko przez to że zapory zamykane są ręcznie z budynku dworca ,gdzie nadgorliwcy którzy tam pracują , zamykają przejazd na dobre 5 minut przed przejazdem pociągu ,stoję na tym przejezdzie dziesiatki razy i to co się dzieje to jakaś parodia .Dobre 5 minut stania i puszczania powietrza .A najlepsze jest sutuacja która też ma miejsce wielokrotnie ,kiedy pociag już dawno pojechał a zapory nadal zamkniete i to dobra minutę czy dwie ,bo nadgorliwiec zapomniał otworzyć .Nie wiem co on wtedy robi ,ale wygląda to tak jak by po prostu zasnał tam nad tym przyciskiem do otwierania

 2. Jeden tor , a tyle czasu zajmie naprawa??? To ilu ludzi tam będzie pracowało , dyrektor, kierownik , mistrz , brygadzista i jeden fizyczny który będzie słuchał poleceń oparty na trzonki spadła.???

 3. Szpadla miało być.

 4. trzy dni będą robić ale na wszelki wypadek zarezerwowali sobie tydzień .Odpocząć też trzeba w pracy

 5. Zeby tylko nie robili ci sami „fachofcy „co remontują wiadukt na Diamentowej ,bo z tygodnia zrobi się pól roku albo więcej

 6. Ludzie, ale na wyjeździe z miasta prowadzony jest remont i przebudowa drogi wylotowej na Lublin przez miasto Lubartów!!! To będzie armagedon!!! A oni puszczają tam ruch z krajowej 19!!!

 7. Zamkną bo remont ale też robią objazd drogą na której też jest remont. Ciekawe co to za mondrołek tak zdecydował oba remonty w tym samym czasie?

 8. Ale będą jaja w tygodniu między 25 a 31 V na wylocie w stronę L-bna i w całym L-towie!!!Nie mogli się dogadać żeby dwóch remontów razem nie robić?

 9. Witam, czy wymienią nawierzchnię czy wymienią cały przejazd na nowy?