Na trasie Lublin – Kraśnik pojazd ciężarowy wjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się (zdjęcia, wideo)

Na trasie Lublin – Kraśnik pojazd ciężarowy wpadł do przydrożnego rowu. Wkrótce w rejonie zdarzenia mogą pojawić się duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Rudnik Szlachecki w powiecie kraśnickim, na drodze krajowej nr 19, na trasie Lublin – Kraśnik. Jak nam przekazano, pojazd ciężarowy wpadł od przydrożnego rowu, a naczepa przewróciła się na bok.

W chwili obecnej w rejonie zdarzenia nie ma większych utrudnień z przejazdem. Podczas wyciągania pojazdu na drogę należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Miejsce zdarzenia zabezpiecza służba drogowa. Jak nam przekazano przyczyną zdarzenia było zaśnięcie kierowcy.

(fot. Auto-Hol Kraśnik, wideo nadesłane Rajmund – dziękujemy!)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Szybciej, szybciej……

 2. A RAJMUND ZAMIAST JAZDĄ I PATRZENIEM NA DROGĘ, ŻEBY DO WYPADKU NIE DOPROWADZIĆ, ALBO SAMEMU SIĘ DO ROWU NIE WPAKOWAĆ TO MUSI FILM ZA KIEROWNICĄ KRĘCIĆ?

 3. Zamiast piętnować takie zachowania to dziękują Rajmundowi. Ale cóż lublin 112.pl jest od pokazywania „sensacji” a nie zapobiegania patologii

 4. Anonimowy wielbiciel

  Od razu prędkość… a może tirówka go zainteresowała przy drodze, albo jechał z tirówką, samochód podskoczył na wyboju a ona zacisnęła zęby. Takie rzeczy się zdarzają.

 5. do YETI : 100 % racji, używani etelefonu do nakręcenia filmu to jak rozmowa albo jeszcze gorzej. Policja powinna ukarać „filmowca”, który zagrażał bezpieczeństwu w ruchu drogowym. „Komentatorów” z Bożej łaski proszę o zajęcie się swoimi problemami, oczekuję też bluzgów .

  • twoja żona używała widziałem podczas jazdy dzwoń na psiarnie społeczniaku, Obsztykultykiewicz??
   Rudy konfident??

 6. Haaa, święte słowa

 7. Chłop wypoczęty tacho jak należy a jedna zasnął.

  • Kolejny bęcwał co się teorii naczytał a o praktyce zielonego pojęcia nie ma…. ty byś po 9 godzinach odpoczynku z pewnością i na kocił łbach zasnął… Nieziemsko irytują mnie na tym 112 komentarze ludzi nie mających bladego pojęcia o jakimkolwiek temacie, za to do powiedzenia mają tyle że hej. Czekam z utęsknieniem na rozwiązanie identyczne jakie ma gadzinowy portal onet, gdzie dodanie komentarza uzależnione jest od podania imienia i nazwiska – przynajmniej wtedy w miarę klarownie będziemy znali idiotę z imienia i nazwiska.

 8. Redakcjo w miejscowości Rudnik Szlachecki obok szkółek , do Pułankowic jest jeszcze 2 km

 9. Więcej kontroli kar dla spedytorów. Czasy pracy pojęcie wirtualne. Pojęcie szwagier kamień. To magnes. Kto w temacie wie o o biega. Pozdrawiam magnesiazy.

 10. Masz kolego nauczkę…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska