690 680 960

Dwa wypadki drogowe w powiecie łukowskim. Droga krajowa nr 63 zablokowana (zdjęcia)

Po dwóch wypadkach w powiecie łukowskim występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 63 oraz na drodze wojewódzkiej nr 808. Na miejscu obu zdarzeń pracują służby ratunkowe.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w środę rano w miejscowości Hordzież na drodze wojewódzkiej nr 808, na trasie Serokomla – Łuków. W wyniku dachowania auta osobowego, jedna osoba została poszkodowana. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala kierowcę pojazdu. Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe.

 

Do drugiego wypadku doszło w miejscowości Gołąbki, na drodze krajowej nr 63, na trasie Łuków – Radzyń Podlaski. W chwili obecnej po zderzeniu dwóch pojazdów, ciężarowego i osobowego, droga jest całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracują służby ratunkowe, zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa ustalanie okoliczności obu zdarzeń drogowych.

AKTUALIZACJA 13:30

ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że bezpośrednio przed wypadkiem kierująca suzuki 35-latka wyprzedzała inne pojazdy i chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwka ciężarowym volvo zjechała gwałtownie na prawą stronę. Wówczas jej samochód wpadł w poślizg i uderzył w ciężarówkę, a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Kobieta doznała poważnych urazów, z miejsca wypadku została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

(fot. nadesłane, Policja Łuków)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku