Na rondzie przy Makro pod prąd (wideo)

Aż trudno uwierzyć, że na tym rondzie można pojechać pod prąd. Jest to jednak możliwe i pokazuje to nagranie przesłane przez Czytelniczkę.

To kolejny tego typu przypadek w ostatnim czasie na lubelskich ulicach. Tym razem otrzymaliśmy nagranie wyczynu kierującej volkswagenem na rondzie przy Makro.

Na filmie widać jak kierująca pojazdem wjeżdża pod prąd. Widząc jednak, że źle wykonała manewr, wycofała i wróciła na właściwy tor jazdy. Taki błąd może kosztować zdrowie lub życie któregoś z uczestników ruchu drogowego.

Po raz kolejny publikujemy nagranie ku przestrodze, aby inni kierowcy, którzy jadą prawidłowo, mieli świadomość, że mogą natrafić na swojej drodze na kogoś, kto stwarza poważne zagrożenie w ruchu drogowym.

(fot. wideo nadesłane)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Bezgraniczna wiara w nawigację. Brawa za prawko z chipsów.

 2. Czemu grupa Speed nie wyłapuje takich tylko dokonuje wadliwych pomiarów prędkości…

 3. „Taki błąd może kosztować zdrowie lub życie któregoś z uczestników ruchu drogowego.” – bez przesady. W mieście prędkości dopuszczalne dla pojazdów są ograniczone do takiego poziomu dlatego właśnie, żeby życie żadnego uczestników ruchu drogowego nie było zagrożone.
  Oczywiście przy nałożeniu się niekorzystnych czynników (zderzenia boczne pojazdów, zderzenia pojazdów o różnych masach, np: ciężarówka z osobówką) wypadek może zakończyć się śmiercią (kierowcy bądź pasażera), ale takie wypadki to są pojedyncze przypadki na przestrzeni dekad.

  Spośród wszystkich wypadków z ofiarami śmiertelnymi wśród osób w samochodach – we wszystkich przypadkach nałożyła się zbyt duża prędkość. Wystarczy pilnować tego parametru, a prawie nikt nie będzie ginąć na miejskich drogach.
  To prawie, to pozostają zderzenia boczne z ciężarówkami, który niestety nawet przy 50km/h mogą być śmiertelne.

  • Bzdura. Obniżanie prędkości nie poprawia bezpieczeństwa.

   • Franek w orgii z klawiaturom....Śpiem sam z mnom.

    No to podwyższanie prędkości gwarantuje bezpieczeństwo.Myślę @Damulka żebyś przestała ćpać.

 4. Ludzie nie myślą…. Kto im daje prawko….??

 5. Wiesniacy nie powinni miec pozwolenia na zjazd do miasta

 6. No nie wierzę 😀 to już zaczyna być nagminne… mózgi pogubili? Na tym naprawdę banalnie prostym rondzie takie cyrki wyprawiają, że hej. I jeszcze notorycznie wymuszają pierwszeństwo.

 7. Ale przynajmniej obczaiła że źle jedzie – wczoraj jakiś artysta zachrzaniał koło młyna pod prąd.

 8. Teraz to będzie nagminne i coraz częstsze. Obawiam się tego co przyniosą kolejne lata.
  Jeszcze 20 lat temu mało który 18sto latek miał PJ, nie mówiąc o samochodzie. 20 lat temu mało który 80cio latek miał prawo jazdy, nie mówiąc o samochodzie. Nie ma szans by roczniki 70′ i późniejsze oddawały lejce po 70r.ż.

 9. a będzie tego więcej. Otworzyli kawałek WORDu w Kraśniku. A tu ani drogi z dwoma pasami, ani drogi dwujezdniowej, ani ronda przyzwoitego bo miescina powiatowa,ani świateł dwufazowych.Ruch na miescie juz jest elki LOP.LUB.LKR jeżdża na okrągło. naucza sie kursanci kilku skrzyzowań na pamięc, pojadą choćby do LBN i cuda będą.
  A dla pani szacun, popełniła błąd ale zorientowała się (znaczy myśli) porawiła i pojechała dalej. Szerokości

 10. Ja się pytam tylko, co trzeba mieć w głowie żeby odwalić taki numer?

 11. mam takie marzenie, że specjalista FRANIO nie wypowiada się na temat kolizji lub wypadku, czy to jest w ogóle możliwe??czy Ty człowieku pracujesz w sekcji ruchu drogowego?? czy Ciebie po prostu kręci wypowiadanie się na te tematy?? powiedz, nurtuje mnie to….

 12. Dla równowagi.Franiu Twoje komentarze to miód w serce.Czytam i usypiam przy nich jak przy Lokomotywie P.Brzechwy.Bez cienia sarkazmu.

 13. Uwaga kupa policji lapią wszystkich brakuje na 300 plus(wyprawki) gnebią obywateli znaczy własne panstwo gnębi swoich obywateli

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7393zł 0.24%
  • GBP 4.8904zł 0.05%
  • EUR 4.4023zł -0.26%
  • CHF 4.0843zł -0.03%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Kino pod gwiazdami w Nowosiółkach
  Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
  Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
  Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
  Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020