Na parkingu przed szpitalem pojawią się muzycy. Zagrają koncert dla personelu medycznego i pacjentów

W samo południe na parkingu szpitala w Lubartowie muzycy z Lubartowskiego Ośrodka Kultury zagrają koncert. Wystąpią dla personelu medycznego i pacjentów tej placówki.

20 komentarzy

 1. Jak czytam takie głupoty to aż nie wierzę w to co się dzieje…. Ludzie zdajcie sobie sprawę z tego co się dzieje. Na COVIDZIE najlepiej zarabiają lekarze. Ratownicy medyczni z pogotowia w akcie rozpaczy piszą posty w których opisują swoją bezradność. Lekarze maja w du… pacjentów, przychodnie są pozamykane, ludzie umierają bez pomocy pod szpitalami. Lekarze zarabiają krocie na olewaniu pacjentów, zanim się zajmą chorym mijają długie godziny i można umrzeć a te bezkarne cham… siedzą i boją się COVIDU. Co innego w prywatnych gabinetach gdzie przyjmują normalnie! Ślubowali, że będą leczyć i pomagać chorym a do tej pory każdy pacjent był traktowany jak bankomat. Teraz kiedy jest problem z wirusem nagle muszą pracować ale należy podkreślić, że sami wybrali sobie ten zawód i robią to za grube pieniądze. Polecam wszystkim post ratownika medycznego z Lublina który został oczywiście szybko usunięty ale wiele osób go skopiowało. Tylko patrzeć jak będą im z restauracji darmowe jedzenie wozić … Brak słów!

  • Dobrze powiedziane. Sama prawda. Niestety…

  • to bardzo fajnie, że polecasz do przeczytania post, który usunięto. przeczytam go, bo wiele osób zrobiło sobie screena i trzyma na swoim telefonie…

  • pamietam jak zwolnili 2 ratownikow medycznych na wiosne po tym jak opublikowali ze dostali rekawice budowlane-a ten jeszcze zwolniony nie zostal a przynajmniej nic na ten temat nie wyczytalem.mysle ze napisal prawde i jesli wygra Trump -bedzie chwalony ale jesli Biden-zrobia z niego glupca.tak to widze ale oczywiscie moge sie mylic.

 2. Proponuję aby dla lekarzy z SORu zagrano „mniej niż zero”.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia