690 680 960

Klub fitness i siłownia zamieniają się w „Kościół Zdrowego Ciała” i sklep

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami od dzisiaj nie mogą działać siłownie i kluby fitness. Krakowska siłownia znalazła sposób na ominięcie przepisów i zaprasza klientów na płatne testowanie sprzętu oraz spotkania w „Kościele Zdrowego Ciała”

Od dzisiaj obowiązują obostrzenia w kolejnych powiatach i miastach, które znalazły się w czerwonej strefie. W związku z nimi konieczne było zamknięcie siłowni, basenów, aquaparków, a także klubów fitness. Nielogiczne i niespójne zalecenia powodują, że pojawiają się pytania, dlaczego w jednych miejsca mogą gromadzić się osoby, np. w kościele, a w siłowni już nie.

W związku z widmem utraty źródła utrzymania, ale także likwidacji miejsc pracy, przedstawiciele branży fitness próbują obejść nowe przepisy. W Krakowskiej siłowni powstał sklep i „Kościół Zdrowego Ciała”.

– My czekaliśmy na Rozporządzenie i mieliśmy cichą nadzieję, że mimo wczorajszej konferencji prasowej premiera, ktoś zmądrzeje i zmieni decyzję. Niestety nie doczekaliśmy się. Musimy zatem sami działać. Skoro nie mogą funkcjonować siłownie – w miejsce naszej od dzisiaj otwieramy SKLEP ATLANTIC ze sprzętem do ćwiczeń – nasze PKD to również 4764Z, więc możemy i zapraszamy wszystkich, którzy chcą testować odpłatnie nasze maszyny. Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness – od dzisiaj ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku pn. „Kościół Zdrowego Ciała”. Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe. Oświecony Olek i Czcigodna Gosia zapraszają dzisiaj na wyjątkowe wydarzenia religijne – napisała na Facebooku Marta Jamróz manager Atlantic Sports Fitness Siłownia Squash Klub.

Na terenie siłowni zaplanowano także codziennie specjalne zawody sportowe bez udziału publiczności. Wszystko będzie się odbywało tak, aby było zgodne z prawem.

– Wczoraj, jak dowiedzieliśmy się o planach rządu, nikt z nas nie chciał jednak w to uwierzyć. Przecież jeśli ktoś nie chce przychodzić do klubu to nie musi! Dlaczego zatem zamyka się miejsca, w których dba się o zdrowie i kondycję ludzi, oraz przestrzega wszystkich zasad sanitarnych?! My nie tylko walczymy o zdrowie! My teraz walczymy o przetrwanie! O nasze miejsca pracy! O ludzi, którzy wrócili i stęsknili się za nami! O możliwość wyboru! – wyjaśnia manager klubu.

Jak przekazał rmf24.pl, Tomasz Napiórkowski z Polskiej Federacji Fitness decyzja o zamknięciu branży jako tragiczna. Prezes organizacji powiedział, że w związku z zakazem „na szali” znalazło się 100 tysięcy miejsc pracy.

– Zapraszamy zatem do testowania sprzętu do ćwiczeń w sklepie Atlantic, na nabożeństwa Kościoła Zdrowego Ciała prowadzone przez naszą Radę Starszych czyli trenerów nie tylko mentalnych, oraz na zawody squasha bez udziału publiczności. Kochani Klienci, My jesteśmy dla Was, a bez Was nie ma Nas – dodaje Marta Jamróz z krakowskiego Atlantic Sports Fitness Siłownia Squash Klub.

(fot. pixabay.com)

72 komentarze

  1. trzeba podziekowac tym *** ktorzy glosowali na pisowską swinie

  2. Słychać pełowskich świń wycie czuje się znakomicie.

  3. Zamknijcie sklepy darmo zjady. A od siłowni się odwalcie opasłe wieprze

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas