Na parkingu przed szpitalem pojawią się muzycy. Zagrają koncert dla personelu medycznego i pacjentów

W samo południe na parkingu szpitala w Lubartowie muzycy z Lubartowskiego Ośrodka Kultury zagrają koncert. Wystąpią dla personelu medycznego i pacjentów tej placówki.

W środę 21 października na parkingu przed szpitalem przy ul. Cichej w Lubartowie pojawią się muzycy z Lubartowskiego Ośrodka Kultury. Zagrają oni wyjątkowy koncert. Artyści wystąpią bowiem dla personelu medycznego i pacjentów tej placówki.

Jedna to nie wszystko. Dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczne przygotowują specjalne transparenty dla małych pacjentów. Wszystko po to, aby medycy i ich podopieczni mogli chociaż na chwilę oderwać się od problemów dnia codziennego.

Jak wskazano, wydarzenie jest wyjątkową, ważną, ale przede wszystkim bardzo potrzebną w tych trudnych czasach inicjatywą Lubartowskiego Ośrodka Kultury. Koncert rozpocznie się w samo południe na parkingu od strony ul. Łąkowej.

(fot. archiwum)

20 komentarzy

 1. Na Titanicu też orkiestra grała do końca….

 2. Proponuję rozbić cyrk przed szpitalem…

 3. A potem cyk i czerwona.

 4. Mam nadzieję że ,,Anielski Orszak” nie będzie grany.

 5. Szczyt głupoty. Lekarze niechca przyjmować pacjentów na szpital. Ambulanse krążą nawet i po 100km do innego miasta aby tylko dało się „sprzedać”pacjenta. LEKARZE biorą po 200zl za godzinę dyżuru na SOR . A oni będą im śpiewać po oknami.

  • no bo ludzie szukają zastosowania swojej nieprzydatności właśnie w pustych gestach. gra na trąbce, imprezy odwoływane, to zrobi „show” dla lekarzy, by pozostać w centrum uwagi i czuć się potrzebnym.
   pacjentom, którzy ledwo żyją, też na pewno dudnienie za oknem umili dzień…
   myślisz, że na wiosnę lekarzy i pielęgniarki obchodziły brawa z balkonów? wychodzili niby na miasto, żeby ich w środku dnia posłuchać? byli albo w szpitalach, albo odsypiali dyżury w domach! błazenada…

  • bo za chwilę artyści będą zbierać kasę na siebie i będą mieć argument że oni pomagali.
   Wszystko się skończy jak zwykły szarak zarabiający 2500zł MIESIĘCZNIE straci robotę.
   To tacy ludzie utrzymują ten system w tym lekarzy, budżetówkę i wszystkich co mogą pozwoli sobie na L4.
   Ambulanse też na wodę nie krążą.

 6. ..dzien pieszego pasazera w Misiu..

 7. Ale glupota😂😂😂Vixa piksa tu maryna nasza służba zdrowia trochę przegina,w przychodniach się pozamykala społeczeństwo w d…ie miała.

 8. Ładna rymowanka😀

 9. Jak czytam takie głupoty to aż nie wierzę w to co się dzieje…. Ludzie zdajcie sobie sprawę z tego co się dzieje. Na COVIDZIE najlepiej zarabiają lekarze. Ratownicy medyczni z pogotowia w akcie rozpaczy piszą posty w których opisują swoją bezradność. Lekarze maja w du… pacjentów, przychodnie są pozamykane, ludzie umierają bez pomocy pod szpitalami. Lekarze zarabiają krocie na olewaniu pacjentów, zanim się zajmą chorym mijają długie godziny i można umrzeć a te bezkarne cham… siedzą i boją się COVIDU. Co innego w prywatnych gabinetach gdzie przyjmują normalnie! Ślubowali, że będą leczyć i pomagać chorym a do tej pory każdy pacjent był traktowany jak bankomat. Teraz kiedy jest problem z wirusem nagle muszą pracować ale należy podkreślić, że sami wybrali sobie ten zawód i robią to za grube pieniądze. Polecam wszystkim post ratownika medycznego z Lublina który został oczywiście szybko usunięty ale wiele osób go skopiowało. Tylko patrzeć jak będą im z restauracji darmowe jedzenie wozić … Brak słów!

  • Dobrze powiedziane. Sama prawda. Niestety…

  • to bardzo fajnie, że polecasz do przeczytania post, który usunięto. przeczytam go, bo wiele osób zrobiło sobie screena i trzyma na swoim telefonie…

  • pamietam jak zwolnili 2 ratownikow medycznych na wiosne po tym jak opublikowali ze dostali rekawice budowlane-a ten jeszcze zwolniony nie zostal a przynajmniej nic na ten temat nie wyczytalem.mysle ze napisal prawde i jesli wygra Trump -bedzie chwalony ale jesli Biden-zrobia z niego glupca.tak to widze ale oczywiscie moge sie mylic.

 10. Proponuję aby dla lekarzy z SORu zagrano „mniej niż zero”.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach