690 680 960

Na obwodnicy Lublina auto osobowe uderzyło w barierę energochłonną. Jedna osoba poszkodowana

W sobotę po południu na obwodnicy Lublina doszło do wypadku. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 14 na drodze S12 na wysokości miejscowości Barak, pomiędzy węzłem Lublin Czechów a węzłem Lublin Sławinek. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w barierę energochłonną w rejonie węzła Sławinek uderzył pojazd osobowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna. Pasażer pojazdu został przetransportowany do szpitala.

Obecnie zablokowany częściowo jest prawy pas na łącznicy w kierunku Warszawy. Ruch odbywa się pasem lewym. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 16. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Woda sie lała na ukoś bez szose.

  • niedługo obwodnica będzie do remontu przez tych kubiców… rozwalą nam drogę

   • A kto wymienia bariery na tej drodze? Może to jakaś ustawka???

    • Bronek z dechą w ręku

     To nie ustawka tylko skutek tego że dziki człowiek dorwie się do bezkrytycznego korzystania z cywilizacyjnej zdobyczy o wyższym stopniu zaawansowania. Kiedyś kierowcą dobrym był każdy po ukończeniu szkoły podstawowej a dzisiaj edukacja wielu zaczyna się od zapisania do szkoły podstawowej i kończy wtedy. Reszta zmarnowanych lat to tylko przychodzenie do szkoły od czasu do czasu żeby wychowawca nie pomylił się przy wydawaniu kolejnego „świadectwa promocji” (bo tak żądają od szkoły rodzice nieuków).

 2. Bardzo prosto tam było na tym zakręcie? A, tam nie ma zakrętu? To już nie wiem jak można tak było skręcić…

 3. Są talenta wśród kierowców o którym się fizjologom nie śniło ,potrafią rzeczy nieosiągalne dla całej reszty normalnych kierowców

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas