Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Na łysych oponach przez centrum Lubartowa z sądowym zakazem (zdjęcia)

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się kierowca ciężarówki zatrzymany w centrum Lubartowa. W pojeździe, którym się poruszał, były nadmiernie zużyte opony, a kierujący posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Podczas wczorajszej kontroli ciężarówki w centrum Lubartowa okazało się, że samochód nie jest dopuszczony do ruchu.

Mężczyzna kierujący pojazdem jechał z Poznania nie mając uprawnień do kierowania pojazdami. Co więcej, miał on również nałożony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W pojeździe zaś były skrajnie zużyte opony.

Za przekroczenie dozwolonego tonażu oraz kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu mężczyzna został ukarany mandatami karnymi. Natomiast za kierowanie samochodem wbrew obowiązującemu zakazowi sądowemu, mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu za powyższe kara pozbawienia wolności do lat 3.

Na łysych oponach przez centrum Lubartowa z sądowym zakazem (zdjęcia)

Na łysych oponach przez centrum Lubartowa z sądowym zakazem (zdjęcia)

(fot. Policja Lubartów)

37 komentarzy

  1. przez centrum Lubartowa żadne nie przejedzie dogonią już za miastem i na monitoring się powołają od lat nie ma szans na przejazd bez mandatu a tępy ślepak wjechał na 3,5t!

  2. Za takie opony w ciężarówce powinii zabierać prawko dożywotnio wtedy żaden kierowca musiał by do swojej ciężarówki czy szefa kierowca takim autem bo wiedział by że na zawsze straci prawo jazdy !! Przecież jak pęknie ta opona w trasie to wybija nie winnych ludzi

  3. Niewsiadlby

Z kraju