Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na łuku wypadła z drogi i dachowała. W trakcie zdarzenia pasażerka wypadła z pojazdu (zdjęcia)

W niedzielę po południu w Nowinach doszło do dachowania auta osobowego. W trakcie dachowania z pojazdu wypadła pasażerka. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 14 w miejscowości Nowiny w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 41-latka kierująca pojazdem matki Suzuki, zbliżając się do łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na prawe pobocze, straciła panowanie nad autem, w wyniku czego doszło do dachowania. W trakcie zdarzenia z pojazdu wypadła 69-letnia pasażerka. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Policjanci przypominają, że kto, chociażby nieumyślnie narusza zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym i powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odnosi obrażenia ciała podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Na łuku wypadła z drogi i dachowała. W trakcie zdarzenia pasażerka wypadła z pojazdu (zdjęcia)

(fot. Policja Chełm)

9 komentarzy

 1. Do głupoty pieszych oraz rowerzystów zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Ale to co oni wyprawiają, gdy dorwą się do samochodami, to przechodzi wszelkie pojęcie.

 2. Albo kierowczyni słaba i nie trafiła, albo wcześniej inni przydrożne drzewa wycięli…

 3. Pasy bezpieczeństwa zadziałały wypieli się kiedy trzeba. ????

 4. ? dam 200 za wrak. Tyle co za zdrowe zimowki 14…

 5. „z nieustalonych przyczyn „. Ale jak to ? To nie oślepiło jej słońce ? Czy zablokowała się jej noga na gazie ? A. Może zakręt był źle wyprofilowany ? Coś musiało się przyczynić do tego nieszczęścia, bo chyba nikt nawet nie pomyśli że to przez bezmyślność kierujacej ?

 6. Łowca talentów

  Przynajmniej pokazała że coś potrafi .i że ma jakiś talent ….nie to co cała reszta przeciętniaków która pokonuje zakręty i łuki bez takich spektakularnych efektów …

 7. Też bym tak chciał ale jakoś nie mam talentu

  Nie nabijać się tu z pani w końcu każdemu może się zdarzyć ? Że co ? Że nie mam racji ? No dobra wiem że nie każdemu bo normalny zwykły kierowca tego nie potrafi ,ale przecież są wśród nas takie nieoszlifowane diamenty niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju talenty .co to albo jeżdżą po krawężnikach .albo po rowach ….albo na prostej drodze tracą panowanie i uceluja prosto w drzewo

 8. Pasy? Ale po co zapinać, przecież my tylko do sklepu…

 9. …matki Suzuki… Pozdrawiam