Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na łuku drogi wypadła hondą z jezdni. Pojazd uderzył w ogrodzenie

Wczoraj w Wąwolnicy doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście nikt nie ucierpiał, kierująca pojazdem została ukarana mandatem.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w Wąwolnicy w powiecie puławskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Samochodem kierowała 24-letnia mieszkanka gminy Wąwolnica. Kobieta jadąc w kierunku Nałęczowa, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku wypadła z jezdni, uderzając w ogrodzenie.

24-latka była trzeźwa, nie odniosła w zdarzeniu obrażeń. Kobieta została ukarana mandatem i punktami karnymi.

(fot. Policja Puławy)

7 komentarzy

  1. Myślę, że oddanie autka na złom pokryje straty związane z mandatem, a ja obitka pracuje to weźmie kredyt i kupi następnego kandydata do złomowania

  2. Należy też pamiętać o zadośćuczynieniu za wyrawny z gruntu płot…

  3. No co za niebezpieczne auta teraz produkują ,jedziesz sobie czlowieku z normalną ,dostosowaną do panujących warunków predkoscią ,a tu ci takie auto nagle wypada z drogi na łuku jezdni ,wstyd i hańba dla producenta takiego czegoś !!!!…bo nawet mi do głowy nie przychodzi że posiadacz czy posiadaczka prawa jazdy z potwierdzonymi egzaminem państwowym wysokimi umiejętnosciami ,mógł jechać z prędkoscią nie dostosowaną do warunków .Gdyby tak bylo ,to znaczyło by to że te egzaminy są nic nie warte

  4. Jakieś zdjęcie ze zbliżeniem ogumienia ? Nie ma ? szkoda ,wiele by to wyjasniło

  5. Janusz ,tylko sie nie denerwuj ,rozwalilam auto ….Grażyna mówiłem ci że myślenie nie jest twoją najlepszą stroną ,ale się uparłaś ze musisz mieć prawo jazdy ,to teraz masz ….

Z kraju