Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Na komendzie w Radzyniu Podlaskim padł strzał. Nie żyje jeden z policjantów

Wczoraj w komendzie policji w Radzyniu Podlaskim od wystrzału z broni palnej zginął jeden z funkcjonariuszy. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na terenie Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. Od strzału z broni palnej zginął jeden z funkcjonariuszy. Obecnie sprawą zajmuje się prokuratura.

Jak nam przekazano, z dotychczasowych ustaleń wynika, iż w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Teraz śledczy sprawdzają, czy było to samobójstwo, czy też mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.

Wiadomo już, że wszystko wydarzyło się wieczorem, w momencie, kiedy policjant zakończył służbę i wrócił do komendy. Ofiarą jest funkcjonariusz z Wydziału Ruchu Drogowego z kilkunastoletnim stażem. Pochodził z powiatu radzyńskiego i miał 38 lat.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Odbędzie się ona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Lublinie. Jej wyniki mają pomóc w ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Google Street View)

Autor: redakcja

27 komentarzy

 1. Gąska gęsia gonskuje

  A nie pisałem, że wystarczy dać ochłapy a wyrok już wydacie? ?
  Pisałem.. i proszę bardzo. Jakie komentarze, jeden mądrzejszy od drugiego.

  I powiem Wam, że wcale mnie nie dziwi to, że nadal rządzi PiS i politycy robią co chcą, wydają nasze pieniądze na co chcą.
  Większość z nich już ma miliony na kontach. A czyje to pieniądze?
  Ich ? A może rządu …

 2. No straszne, co mu do łba strzeliło… No szkoda… W siebie nigdy się nie celuje… Jak nawet z wiatrówka tak nie robię…

 3. 3/4 czytelników portalu, którzy komentują na FB to tragiczne zdarzenie, śmiejąc się się przy tym, to kretyni. Można by wyłączyć komentarze, jednak wtedy będzie ujadanie, że odbiera się im „wolność wypowiedzi”. Nie mają mózgu lub nie potrafią go używać, to dużej straty by nie było.

  • Idioci byli, są i będą, nie musisz czytać ich komentarzy. I nie jest to powód do ograniczania wolności wypowiedzi.

 4. Pewnie niezaszczepiony 🙁

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  To jakoś dziwne że o policjancie jest na lublin112 .Jak w pewnej gminie sobie strzelił w łep z broni kłusownicze w szkole podstawowej ,bo tam trzymał broń,to nigdzie nie było żadnej informacji.A był to bardzo zły człowiek bo poprzez nieuczciwe donosicielstwo mógł komuś bezkarnie niszczyć zdrowie i życie,natomiast jak ktoś był jego kolegą,to mógł liczyć na bezkarność.A ten policjant z radzynia , może to był bardzo dobry człowiek.Wielka strata dla rodziny

 6. Mam nadzieje że przeczyta to któryś komendant i otworzy oczy na to co BETON robi z policji,
  policjant to chyba lubi czuć nacisk, jak chcieli kasy potrafili się postawić teraz burki dalej działają jak im pan każe. macie swoją odpowiedź w komentarzach za kogo was ludzie uważają.
  i jak to mówił taki jeden może zmienić prace i wziąć kredyt.
  KIEDY panowie milicjanci się postawicie tyranii? was jest dużo ich garstka

 7. Pewnie nie wytrzymał presji szczucia działania przeciwko społeczeństwu któremu ślubował służyć wypowiadając rotę przysięgi policyjnej. Honor dla każdego policjanta który opuści tę zhańbioną formację oby nie odbierając sobie życia.