690 680 960

Na drodze S17 przewrócił się pojazd ciężarowy. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

W poniedziałek po południu na drodze S17 doszło do przewrócenia się pojazdu ciężarowego. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, w rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na drodze S17, na trasie pomiędzy węzłem Końskowola a węzłem Żyrzyn. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że przewrócił się tam pojazd ciężarowy marki DAF. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 38-latek kierujący pojazdem ciężarowym, zjeżdżając z drogi krajowej nr 12 na drogę ekspresową S17, na łącznicy stracił panowanie nad ciężarówką, która następnie przewróciła się na bok. Siła uderzenia w bariery energochłonne sprawiła, że kabina pojazdu została częściowo zmiażdżona.

Kierujący DAF-em mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, zablokowany jest jeden pas łącznicy zjazdowej węzła Kurów Zachód w kierunku Warszawy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

(fot. nadesłane)

3 komentarze

  1. Kolejny zafodowiec. Miszcz prostej, ale ci w osobówkach nie majom pojęcia…

  2. Kontener ?? Nie patelnia ?? Nie wierzę …to chyba fotomontaż

Kursy walut

  • USD 4.4325zł 1.12%
  • GBP 5.3212zł 0.85%
  • EUR 4.7476zł 0.6%
  • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas