690 680 960

25 komentarzy

 1. jeden za drugim d****e znachorzy wielcy oceniacze , specjaliści do wypadków , żeby tak rozwalić samochód całkiem nowy (wiadomo jak teraz robią samochody) wcale nie trzeba szybko jechać skręt jest tam w pewnym momencie zdradliwy może była bardzo zmęczona ale tu nie ,odrazu każdy śmieć swoją prawde wygłasza

 2. przez takich ludzi ten kraj wygląda jak wygląda

 3. Modlę się do Boga żeby takim jak bezmózgim cwaniaczkom życzącym śmierci (trzeźwej ) nieznanej osobie przywrócił rozum i dał in skosztować rozpaczy po stracie kogoś bliskiego.

 4. Czy to forum jest moderowane? Nie da się czytać komentarzy, na niektóre chyba dałoby się nawet znaleźć paragraf (np. życzenie komuś śmierci). Za drobną opłatą jestem w stanie podjąć się moderacji forum nawet od tej chwili, redakcjo lublin112 – proszę o info zwrotne.

 5. Źle wyprofilowany zakręt to prawda niestety średnio na tym odcinku 250m miesięcznie!!! wpada do rowu około 5 aut… nachylenie jezdni zakręt źle wyprofilowany, niedoświadczeni kierowcy i oczywiście drzewa… = wypadek. To normalne ale idioci nic z tym nie robią…

 6. popieram 3 pierwsze komentarze

 7. Każdy mądry, oby wam się nie trafił taki wypadek, bo byście leżeli i kwiczeli. Krytykować to pierwsi ciekawe jak wy jeździcie. Kadmu może sie zdarzyć taki wypadek. Dużo zdrowia dla kierującej:)

 8. pajace życzą śmierci a nawet nie wiedzą jak naprawde doszło do wypadku. Ciekawe czy wy tacy idealni kierowcy jestescie a moze nawet prawka nie macie bo cioty z was i jezdzic nie umiecie. społery jeb****ane najpierw wezcie sie za zdanie prawka pozniej wypowiadajcie sie na takie tematy buraki.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas