Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Motor Lublin bez pierwszego trenera. Wywiad z Dominikiem Nowakiem

We wtorek z funkcją pierwszego trenera Motoru Lublin pożegnał się Dominik Nowak. 43-latek od pierwszego dnia pracy w Kozim Grodzie powtarzał, że interesuje go tylko i wyłącznie awans do II ligi i skutecznie realizował swój cel. Mimo, że po 19. kolejkach żółto-biało-niebiescy są liderem rozgrywek i głównym faworytem do uzyskania promocji – zarząd klubu zdecydował się na rozwiązanie umowy z byłym szkoleniowcem m.in. Floty Świnoujście.

Bartosz Biernacki – LUBSPORT.PL: We wtorek dowiedzieliśmy się, że nie jest Pan już trenerem Motoru Lublin. Spodziewał się Pan takiego prezentu świątecznego?

Dominik Nowak: Nie. Nie spodziewałem się tego. Dochodziły mnie takie sygnały, ale się tego nie spodziewałem. Trudno się spodziewać zwolnienia skoro jest się liderem rozgrywek.

Jak komentuje Pan decyzję zarządu? Co Pana zdaniem …

WIĘCEJ W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM. KLIKNIJ NA GRAFIKĘ PONIŻEJ

Motor Lublin bez pierwszego trenera. Wywiad z Dominikiem Nowakiem

(fot. lubsport)
2015-12-25 10:45:58

10 komentarzy

 1. pewnie Mourinho przyjdzie 😀

 2. Janusz Putek vel Koński Zwis

  hahahha to to coś jak motor lublin jeszcze istnieje? przecież oni grać nie umieją, co najwyżej moga kopać kichą cielecą hahahahaha

 3. Ale jesteś kretynem z małym fiutkiem, serdecznie współczuje i naprawdę mi Ciebie zal , musisz mieć ciekawe życie będąc cały czas zwisem i to końskim

 4. Nie Motor Lublin a Motor Szarowola.

 5. Niezadowolony czytelnik

  No no, zaczyna się. Lublin112 zamiast dać cały artykuł, to daje kawałeczek i każe klikać w linki. Co będzie następne? „Piano” w waszych artykułach?

  • Niezadowolony czytelniku, bez obaw, „Piano” u nas nie grozi. Co do materiałów sportowych, od samego początku, czyli od kilku już lat, są one z przekierowaniem. W tym przypadku nie masz ani nachalnych reklam ani też innych niechcianych treści. Więc nie rozumiemy skąd to niezadowolenie?

   Pozdr
   red

 6. Browar na stole, od razu widac ze profeska pelna 😉

 7. A co to za „drużyna”? do tych butelek na stole czy co? 5 liga Tadżykistanu czy 10 Gibraltaru…. ? Bez urazu do Tadżykistanu czy Gibraltaru…

 8. reklama alkoholu.? propagowanie picia.? po co te butelki na stole.?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo